pred tym...?

Adulka

xi...že dnes by som sa mala ?st bozkávať ... to zneje ako,že dnes by som mala ?st do obchodu na nákup :-)... A BÁŤ SA NEMUS?S,TO IDE SAMÉ... TAM SA NETREBA NIČ UČIŤ...

nellinkulka

nestresuj to pride samo od seba, nechaj sa on zacne a ty pokracuj v tom co ti bude robit, prvy krat je to pekne a ten stres v zaludku je stale citit ked je to prvy krat s niekym inym, len samozrejme ostan len pri jednom chlapovi ktoreho mas rada.Kazdy sa bozkava inak, mala som partnerov ktory sa nevedeli az tak dobre , ale nechala som to tak nevadilo mi to.su aj ine dolezitejsie a krajsie veci na partnerovi, nez bozkavanie sa.Ale ked je chut obojstranna tak je to super rozplyvanie sa.

nooo???

ja to nemam naplanovane.len on to tka dava najavo a on to chce lebo ja sa mu pacim aj on mne a velmi ale on by aj chcel poriesit ale ja mam stresy ale chodit chce tiey ale toto nechcem.ked som doma a niesom s nim tak po nom velmi tuzim ale ked somm pri nom tak zase tie stresy.a ainka mam 15 rokov

hekate

"dnes by som sa mala ist bozkavat.." celkom vtipne. staci ked to nebudes planovat do detailov a uvedomis si ze ste na to dvaja a FAKT o nic nejde.

Lilu

heh, keby si sa mala bozkavat prvykrat tak to pochopim, ale neboj take veci sa urcite nezabudaju, nelam si nad tym makovicu, zbytocne nad tym nerozmyslaj :) a pekne sa zabavte

vau

heh...no priznam sa ze som sa troska zasimal....:) ..no hej, moc nad tym spekulujes,nie? ved to je len bozkavanie....tipujem ze mas dost malo rokov, ze? ...... v poho, nemysli na to...zatvor pri tom oci a funguj, je to pekne ked to robis s osobou ktoru mas rad :)