°Chcela by som babo ale co s tymi stalymi mykozami???

Príspevok v téme: °Chcela by som babo ale co s tymi stalymi mykozami???
stale chora :(

Uz od asi prvej menstruacie ma trapia neustale sa opakujuce mykozy,kvasinkove infekcie a vsetky mozne pliagy ktore sa na zenu mozu nalepit :((( cize uz to bude spolu asi tak 10 rokov...v tom mladsom veku som zo zaciatku chodila ku gynekologovi pomaly kazdy mesiac a vzdy nieco nasiel a predpisal mi lieky..potom som to zacala trocha flakat ked som nevidela nijake zlepsenie a kaslala som na liecenie infekcii pretoze som nepocitovala nijake palenie...len vytok,teda ma to nijak specialne neobtazovalo.chodila som v tom obdobi k lekarovi tak raz rocne,vzdy mi nieco dal a ja som bola po vybrati celeho lieku zas tam kde predtym.no ked som si nasla priatela zacala som sa znova pravidelne liecit ale vysledok je rovnaky ako pred rokmi :( stale nieco.ani neviem ake je to byt v tejto oblasti zdrava.uz som z toho zufala,chceli by sme si v blizkej dobe zalozit rodinu ale ako mozem otehotniet ked mam stale nejake infekie ???
uz naozaj neviem ako sa ich zbavit.teraz chodievam aj k imunologicke.pichaju mi immodin na podporenie imunity ale samozrejme to nic nerobi :(((
poradte mi co mam robit,co by sa este dalo vyskusat lebo ja uz neviem.
velmi chcem mat pekne babo,nechcem ho nicim nakazit ani nijako ohrozit :(((

truubkaaa

ja som na tom podobne. mam kvasinky a som v 23 tt. pred teho som bola preliecena a ako nahle som otehotnela koli hormonom sa to vratilo, nastastie kvasinky alebo pliesnova infekcia nema ani najmansi vplyv na teho. preliecia ma znova pred porodom aby dieta nieco nechytilo ked pojde porodnymi cestami von. dufam, ze porode sa toho zbavim, lebo ma uz ide z toho porazit.

Ivka 1

Mykózy majú aj ženy a dievčatá bez partnerov ale ak už partnera majú,tak je
potrebné riešiť obidvoch,lebo dochádza k opakovanému infikovaniu. Je samozrejme potrebné zvýšiť imunitu a zároveň pomocou prírodných antibiotik zlikvidovať mykózu.Viac na maile ak to chceš riešiť.

stale chora :(

ale ja som mala problemy aj predtym nez som si nasla partnera...a probiotikami sa napchavam uz 2 roky a nic... :(

RNG

Mykozy treba vynicit. Spominal som castejsie nizkosacharidovu alebo radikalne bezsacharidovu dietu, hodne kokosoveho oleja(niekolko lyzic) oreganovy olej(3x300 mg) a pred spanim silnu davku probiotik s jablkom.
Treba sdi vzdy uvedomit, ze vyse 90% mykoz a kvasinkovych infekcii je v crevach, a inde sa prejavia len vtedy, ked su creva nimi zamorene.