°Chcela by som babo ale co s tymi stalymi mykozami???

Príspevok v téme: °Chcela by som babo ale co s tymi stalymi mykozami???
stale chora :(

Uz od asi prvej menstruacie ma trapia neustale sa opakujuce mykozy,kvasinkove infekcie a vsetky mozne pliagy ktore sa na zenu mozu nalepit :((( cize uz to bude spolu asi tak 10 rokov...v tom mladsom veku som zo zaciatku chodila ku gynekologovi pomaly kazdy mesiac a vzdy nieco nasiel a predpisal mi lieky..potom som to zacala trocha flakat ked som nevidela nijake zlepsenie a kaslala som na liecenie infekcii pretoze som nepocitovala nijake palenie...len vytok,teda ma to nijak specialne neobtazovalo.chodila som v tom obdobi k lekarovi tak raz rocne,vzdy mi nieco dal a ja som bola po vybrati celeho lieku zas tam kde predtym.no ked som si nasla priatela zacala som sa znova pravidelne liecit ale vysledok je rovnaky ako pred rokmi :( stale nieco.ani neviem ake je to byt v tejto oblasti zdrava.uz som z toho zufala,chceli by sme si v blizkej dobe zalozit rodinu ale ako mozem otehotniet ked mam stale nejake infekie ???
uz naozaj neviem ako sa ich zbavit.teraz chodievam aj k imunologicke.pichaju mi immodin na podporenie imunity ale samozrejme to nic nerobi :(((
poradte mi co mam robit,co by sa este dalo vyskusat lebo ja uz neviem.
velmi chcem mat pekne babo,nechcem ho nicim nakazit ani nijako ohrozit :(((

nadovecka

Tvoje rady su typu napis mi email. Urcite tym nechces spasit svet, ked mas cosi dobre povedat, napis to tu, nemusis si klientelu obstaravat cez email.

Ivka 1

Dievčatá ja som tu písala niečo o aloe?
Dokonca netvrdím,že mykoza spôsobuje neplodnosť aj s ňou sa dá otehotnieť.
Zakladateľka témy píše,že by chcela čím
prv otehotnieť a má aj iné gynekologické
ťažkosti ako mykózy. Tak neviem,o čo vám ide. Veď nemusíte čítať moje príspevky ak nechcete. Ja sa naopak veľmi rada poučím,ak tu napíšete aj nejakú radu.

truubkaa

cele je to len o tom, ze ked uz ide babo von, moze si pusinku alebo nieco nakazit, aj ked je to malo pravdepodobne, lebo pred tym ti napichaju kadeco aby babo nechytilo infekciu, ale pre istotu sa to preliecuje, to je celé

truubkaa

trubka...
viem, ze je po skonceni siesteho, lenze keby ta preliecili hned tak sa ti to moze vratit, co je u mna pravdepodobne a nie je dobre to velakrat opakovane preliecovat, kedze na zaciatku siedmeho mesiaca si do porodu este daleko. ale aj keby ta viackrat prelliacili samozrejme nema to uz na teho vplyv, zalezi ako sa trozhodnes. naj je co mi dr. povedal, ze ma preliecia pred porodom, vtedy je to najdolezitejsie, aby sa babo nenakazilo.

wiwiwi

Ivka1 uz lezie na nervy aj mne, prestan uz s tou propagaciou aloe vera, kocka!!!!!!!!!!! Mykoza nesposobuje neplodnost ani problemy dietatu pocas tehotenstva, to sa neboj. Kvasinky mavam aj ja, opakuje sa to, inak som zdrava, tak na to kaslem.

truubkaa

mozu mat vplyv na teho, ale moj dr. mi povedal (a ja chodim k odbornikovi), ze iba v prvom a druhom trimestri, ale ani vtedy nemusia. ja som v siestom mesiaci a povedal, ze to musim vydrzat a ked budem pred porodom v tretom trimestri tak ze ma prelieci, potom uz to nema vplyv. a mam aj knihu a je tam napisane to iste. a aj na nete ked si to najdes mas to iste napisane. konkretne tato infekcia teho neohrozuje, ale je milion inych veci co ho ohrozuje, takze nie je to nijaka ulava, ked som si precitala, co vsetko sa moze stat babatku tak sa mi az hlava zatocila, tak ale zatial je zdravucke a robim vsetko preto aby to tak aj ostalo, ratam dni do kazdej prehliadky :)))