Pomoc - strasne sa mi toci hlava...

melon

Ja tak isto.Rano som sa zobudil išiel do školy a hned rano som sa citil nejako čudne.A potom v škole to prepuklo Nenormalne som sa citil Omámeny ako opity krutenie vlastne take iste priznaky ako pisal stano25.Mam 19 rokov mam Skoliozu chrbtice jednu nohu o niečo dlhčiu než druhu vlastne na pravej strane mam menší "hrb".Mama stale do mna hučí aby som cvičil kedisi som chodil na rehabky.Všetko je na prd.Uff svet sa somnou točí...
Tlak to neni skusal som kavy,potom mame glukomer ani cukor to neni,takže niečo shlavou alebo najskor ta chrbtica.

melon

Ja tak isto.Rano som sa zobudil išiel do školy a hned rano som sa citil nejako čudne.A potom v škole to prepuklo Nenormalne som sa citil Omámeny ako opity krutenie vlastne take iste priznaky ako pisal stano25.Mam 19 rokov mam Skoliozu chrbtice jednu nohu o niečo dlhčiu než druhu vlastne na pravej strane mam menší "hrb".Mama stale do mna hučí aby som cvičil kedisi som chodil na rehabky.Všetko je na prd.Uff svet sa somnou točí...
Tlak to neni skusal som kavy,potom mame glukomer ani cukor to neni,takže niečo shlavou alebo najskor ta chrbtica.

element

MAM UPLNE TO ISTE MAM TO UZ VYSE DVA MESIACE BOLA SOM UZ NA KDEAKYCH VYSETRENIACH OD MAGNETICKEJ REZONANCIE AZ PO NEVIEM CO A STALE LEN BERIEM LIEKY A NEVEDIA MI NIC ZISTIT SOM ZUFALA MIN. DVA KRAT ZA TYDEN MAM PROBLEM SO ZAVRATAMI.

stano25

Ahojte vsetci. Sorry, dlhsie som tu nebol , mal som kopec roboty. A aj mam:( Hlava sa uz takmer netoci, pride to len zcasu nacas, no stale sa ncitim \"vo svojej\" kozi. Taky divny pocit mam. A krcnu chrbticu stale citim, boli ma. U doktora som nebol. Som asi nezodpovedny, ale nie som ten typ - nerad k nemu chodim...

zuzana175

stanko tu uz nie je:)ale ja hej.mne sa tiez dost casto tocieva hlava.doktorka mi hovorila,ze je to od chrbtice,no nemoze to byt aj z niecoho ineho? niekedy si myslim,ze som tehotna.je mi na zvracanie,boli ma brucho, inokedy sa mi zas toci hlava a o tych chutiach ani nehovorim...ale najviac ma trapi ta hlava? co ine to moze vyvolat,ako chrbtica?dakujem