Pomoc - strasne sa mi toci hlava...

pinky3948

ahojte, ja tiez mam taky isty probleem a hlavne vtedy ked si vyfukam nos, tak sa mi zacne tocit hlava ze hned sa musim niečoho chytit inak by som spadla a zotrvat v sede min 5 min, ale nerada by som isla s tym za lekarom aby ma nahodou nevysmial, tlak mam v poriadku, poradte

crocodelle

Ahoj,
eeeverything,co mas nové? Som hospitalizovana pre poruchy rovnovahy, priznaky ako ty, teda najprv 2dni booolest hlavy, potom teplote, ale len 38, zvracanie par dni. Som ale v siedmom mesiaci, takze zatial len kapacky, magnezium, zelezo, neurolog negativny, usiar nerozhodny - este daco bude preverovat. Mala som dost velky stres, doma boli tyzdnove oslavy, syncek ma 3 rocky a dava mi dost do tela a chodila som aj do prace, stale v aute a s telefonom. Uz sa nechcem hojdat, trva to uz 10dni,co ma este caka???

eeeverything

Ahojte, cital som teraz Vase prispevky. Volam sa Peter a mam 23 rokov. Mam podobne problemy, je to trosku komplikovanejsie, kedze som v poslednom roku zil na Rhodose - Grecko, Los Angeles, Hawaii - Oahu, Maui a pred mesiacom som robil par tyzdnov delegata v Egypte - Sharm El Sheikh. Pred tromi tyzdnami sa dostali silne bolesti do hlavy a o den neskor teploty 40,7. Bol som hospitalizovany a liecili ma ako keby to bola bakteria v zaludku. Po dvoch dnoch teploty ustupili a ja som sa zobudil postavil a po chvili na mna prislo silne vertigo - tocenie hlavy, zavrate - bolo mi na odpadnutie cely den. Opat ma hospitalizovali, bol som testovany aj na novu chripku - negativne a nevedeli, co mi je..Nieje to az take hrozne ako v ten den ale priznaky v podstate staaale pretrvavaju aj napr. rozmazane videnie a pocit, ze nieste vobec v svojej kozi.Tak som si po par dnoch vybavil let domov a hned ma prijali v BA na Kramaroch. Kvoli tomu, ze som sa pohyboval rozne po svete mi museli robit kopec testov na vela virusov a ochoreni. Vsetko bolo negativne az nakoniec z likvoru z miechy zistili, ze prekonavam alebo som prekonal zapal mozg. blan - kt. sposobila kliestova encefalitida a potvrdilo to aj MRI. Lenze moje priznaky naznacuju poruchu vestibular. aparatu, takze som absolvoval aj toto vysetrenie - je to tak na dve hodiny. Zistili nieco take, ze mam zapalene rovnovazne nervy vpravo a teda vestibular neuritis bilat. Nikto nevedel najst spojitosti az ma teraz prepustili z nemocnice a nasiel som si sam odpovede na americ. strankach na internete. Dostal som len symptomaticku liecbu na zavrate a tocenie.. Ale vyzera to byt na nejaky z HERPETICKYCH VIRUSOV!! Dajte si na to pozor, vacsina ludi ich ma v sebe ale vedia sa aktivovat len vynimocne, pri strese, velkom vytazeni, vysokych teplotach a napr. som absolvoval kopec. ockovani v relativne kratkom casovom useku,kt. dost oslabuju imunitu - mnohe z herpet. virusov ani ludstvo doteraz nepozna. Je na to liecba ale treba s nou zacat co najskor najma ak mate este stale bolesti hlavy. Su na to antivirotika - Acyclovir - Herpesin atd. Ja som si spomenul, ze uz viac rokov sa mi objavuje bolestivy ako keby vred v konecniku, kedysi som to mal aj na genitalii ale vzdy to zmyzlo, neskor aj take pluzgieriky. To nasvedcuje na Herpet. virus 2 + maval som kedysi aj taky flak ako pri borelioze ale to bolo negativne a ak ste prekonali v detstve ovcie kiahne z toho neskor moze zmutovat virus Herpes Zoster, ktory moze sposobovat dlhodobe zapaly nervov - napr. aj v mozgu napr. aj rovnovazneho a teda problemy s vestibulom!!!! Takisto herpetic. virusy mozu sposobit kliestovu encefalitidu a nasledne meningitidu - zapal. mozg. blan.!! Obidve veci prekonavam. a pozor KLIEST. ENCEFALITIDU nesposobuje len kliest t. j. arbovirusy ale aj virus EBV a cela rada dalsich vcetcne HERPETICKYCH VIRUSOV. Hned ako som ten nalez ukazal lekarovi a povedal mu, ze take veci mavam uz aj roky od vcera beriem vysoke davky antivirotika HERPESIN a stav sa malinko zlepsuje, tak uvidime a pevne verim, ze tento prispevok Vam v niecom pomoze!!

papo

mam 13 a strasne sa mi obcas zatoci hlava volakedy az tak ze ani nevnimam ale uz sa mi toci v poslednej dobe stale...moze to byt aj tam ze mam nadchu ?????

dada

jangazh podla mna to tiez moze byt skor vestibularneho charakteru, kedze krcnu si mala ok, inak by si mala nejake bloky na krcnej, ktore by boli vidno napriklad aj na RTG.

jangazh

Jaja-jaja- dakujem za odpoved a radu určite pôjdem na to ušné.Chystám sa v pondelok, vtedy mi bude mať kto byť s malým. A Určite ti napíšem aj na e-mail. Vďaka.

jaja-jaja

jangazh, na ušné by si mal ísť, pretože sa môže v tvojom prípade jadnať o vestibulárny syndróm - je to problém vnútorného ucha. Viem, že by mohli pomôcť aj prírodné produkty, ale to ak by ťa zaujímalo môžeš napísať na môj e-mail.