Dá sa urobiť výpočet pohlavia aj na prvé dieťa?

marymel

pre angie777:Ahoj az dnes som zaregistrovala tvoju spravu,tak prepac:)ja som volala tam a dala im kontaktnu adresu,aby ti oni mohli poslat dotaznik.ten mi dosiel hned o 2 dni,ak ho vyplnis tak sa rozhodnes pre maly vypocet 500Sk ci specialny vypocet 650Sk.To odosles.Ja som odoslala v piatok a hned v pondelok mi to odoslal.A nevadi ze vela otazok..ved kto sa pyta ,tak sa aj vela dozvie...:))Daj vediet ako na tom budes...:)))

mirka ff

mne daval tel.cislo moj gynekolog,ale nebolo to v Michalovciach ale v Hlohovci.a myslim ze ked si das do google vyhladavaca napr.3D sono-adresa tak ti to niake mesto najde.vyskusaj!

angie777

pre marymel: môžem sa ťa opýtať,za ako dlho ti ten vypočet prisiel od zaslania žiadosti a čo to stoji,niekde som čitala ze 600 Sk.Prihlasku ti poslu postou?volala si tam alebo ako?niemôžeš poslat prihlasku mailom?vela otazok,čo?:-)))

angie777

dakujem vám,kontakt mam,mna vlastne zaujimalo len či sa to da aj pri prvom planovanom dietati vypočitat,lebo by som chcela dievčatko.
lebo niekde na inych forach som natrafila na info,ze sa to da vypočitat az na druheho potomka.tak som nevedela čo je pravda.

marymel

angie777:Ahoj ja som si tiez dala urobit vypocet ,lebo som este nikdy nebola tehotna...mam tu udane chlapec alebo dievca,takze sa to asi da...no neviem na kolko % je to pravdive...