Predcasny vyron semena

milosmb

stále som sa nedozvedel, akú rekciu vyvolá styk s Lidocainom u mojej partnerky, keď budeme mať nechránený styk ?

Huba Buba

cawte ludia taky problemik neviete niketo že som ho ešte nedal cely do partnerky ale iba na začiatok a viete nebol som ešte hotovi ale som niekde čital že može nam ujst semeno aj ket niesme ale nwm v akom mnostve ale nieje toho vela skoro nič mislite žeby sa ju dalo tym oplodnit ?

cecák

prosím vás, a ten spray Lidocain nemože nejak ubližit? ked si ho nastiekam na žalud,, ? nejake odumretie diki

LIANA81

no asi ta nepoteším,nie si jediný ktorý má takýto problém. Môj manžel má to isté ako ty..sex s ním trvá max..pár minut, ale i niekolko sekúnd..sme spolu už 14rokov, a neopustila som ho kôly tomu ani som ho nepodviedla aj ked ma to už napadlo. Zatial sme to riešili jeho operáciou. Nechal si nadrezat uzdičku, myslely sme si že je to v tom, ale asi nie, lebo problém pokračuje. Kúpili sme sa aj kadejaké geli na znecitlivenie..je to trochu lepšie ale tiež nič moc..Moja rada? skús sa viac uspokojovat sám, mal by si potom pri partnerke vydržat dlhšie..a ona bude tiež spokojná ked ju dokončíš prstami alebo jazykom, vela štastia

bbbuuu

ešte sa chcem spýtat či treba zároveň s týmto sprejom používať aj kondom alebo nie?
to keď si dám na žaluď a vojdem do partnerky tak neznecitlivie to aj u nej dačo??

Andrej12

mal som tento problem ked som zacal sexualne zit naplno asi mesiac som mal problemiky ale cim viac sexusujes tym to je lepsie ak je tvoja priatelka tolerantna tak to pochopy ak ta neste iba na sex no takze trenovat a ucit sa mozes robit prestavky aj pocas sexu len sa to musis naucit vsetko je to len o tom ze tvoj kamarat nieje zvyknuty tak ho musis poriadne vytrenovat a potom to bude lepsie lepsie a najlepsie