bylinky

Príspevok v téme: bylinky
olaaa

ahojte,ja by som chcela vediet ze kde v BA by mi niekto vedel poradit ze kde mozem kupit niake bylinky,resp.bylinkove caje,lebo to co predavaju v obchode ze t.j.bylinkove caje v sacku je samy odpad a nie poriadne bylinky.tak ak niekto viete niaky obchod poradtte prosim
alebo niaku lekaren kde zohnat susene bylinky)
dakujem

idilka

ahojte ak ste niekto z KE tak mozete navstivit solnu jaskynu na recepcii totiz predavaju Elixiry a Extrakty.Pouzivaju sa na liecbu roznych chorob len si treba vybrat,ktory potrebujete.Je to na Kovacskej ulici 65,Kosice. Cena je Extrakt - 130, Elixir - 220 Sk.

zdravystyl

Pre Mata :

Ahojcek,
Mozes mi popisat svoj problem blizsie,A skusime otom pokecat,a skusime najst cestu ktorou sa to da liecit.
V kontakte najdes namna email,

Dakujem

Ahojcek,
Viki

zdravystyl

Pre olaaa,

Ahoj ja by som ti vedel poradit,Mozes ma kludne kontaktovat.
Mam kontakt uvedeny,

Dakujem

Ahojcek,
Viki

tina

ahojte...ja som mala tiez takyto problem, ze som nevedela, kde za dobrymi a hlavne kvalitnymi a jednorocnymi bylinkami, pretoze tie starsie uz nemaju svoju liecivu silu, nakoniec som skoncila pri tom, ze kazdu volnu chvilku som v prirode a zbieram ich sama. Ak by mal niekto zaujem, mozem predat a poslat na dobierku za rozumne ceny, miesam aj caje, tzv. zimne zmesy proti chripke, velmi ucinne... sijem male vrecka a do nich sypem 100 % - ne zdrave a kvalitne susene bylinky podla potreby, nemam len korene a kvory zo stromov... ak by mal niekto zaujem, nech sa ozve, u mna sa nemusite bat, ze vam predam stare bylinky, pretoze ak by sa mi stalo, ze mi nejake po roku ostanu, co sa stava len velmi malo, robim z nich sedacie kupele, takze ich spotrebujem vzdy vsetky a kazdy rok mam krasne a zdrave rastlinky...

mia

olaa, ak zajdes na Grosslingovu do bylinkovej lekarne,(je to taky nenapadny obchodik, treba si davat pozor, aby si ho nepresla) tam. Je to take mile miesto.

zizi

olaaa...............tak moja pekna stači ked pojdeš do polusu alebo do tesca alebo careffuru a tam su obchody špecializovane ked predavaju sypane bilinkove čaje od slovenska bilinky až po indiu ja si tam kupujem a je to bomba len napriklad ja som si tam kupila zeleny čaj a predavačka sa ťa spýta s činy s indie,vyrazny ,mentolovy ,lebo je vela tych čajov a kždy je iny podla toho kde sa pestoval