Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

seyschelka

no tak ja potom neviem naozaj. Posielala somm to tu aj Peťovi, hádam mu to prišlo, lebo ten sa zatial neozval, potom Lucy231 tá to dostala normálne a ostatným mojim kamoškám to tiež prišlo :(

seyschelka

Dnes som si sama sebe napisala mail z inej adresy funguje to v sekunde som ho mala prijaty niekde sa musela stat chyba lebo to co si mi posielala ty som nedostala.

seyschelka

Asi si robis srandu lebo fakt tam nic nieje na tej adrese co som sem dala naposledy a ze kazdym to prislo a mne nie ?To ma vobec neprekvapuje lebo take stastie ako mam ja to je nieco "vynimocne"

davidoff

seyschelka

znova som Ti to poslala na ten druhý e-mail, ale ja to mám v odoslaných s dobrou meilovou adresou Tvojou, tak ja neviem prečo to Tebe nepríde :( Ostatným to prišlo

seyschelka

Davidoff nie na ten moj druhy mail co som sem dala mi nic neprislo ale asi to tak ma byt aby som nevidela dobre odvedenu pracu chiruga ku ktoremu som chela ist aj ja aby ma rovno neporazilo no neva zmierim sa s tym ako to je ja uz neverim asi ziadnemu chirurgovi taketo dve skusenosti mi stacia ja som nebola tiez u nejakeho neskuseneho atd podla toho co sa popisalo asi u druheho najlepsieho na Slovensku a dopadlo to tak kadejako niesom spokojna ale je to lepsie no nie dobre ako by som si predstavovala bohuzial ...

seyschelka

davidoff o tomto by som s tebou tiez rada popisala ze ako je to s opravami u dr.Cervena mail som uviedla v predchadzajucom prispevku ...Ja som mala dnes mat kontrolu u Kovaca mam tri tyzdne po reoperacii nos je krivý nesumerny dokonca na lavej strane je aj kost vybocena a ten imlantat co mi aj ucho rozrezal je tiez nakrivo akoby to robil uplny amater a nie skuseny chirurg som mu napisala mail a v nom vsetko co som mala na srdci viem ze to nic nezmeni ale nech si nemysli aky je skvely chirurg ked to nieje ani z daleka pravda co sa tyka funkcnosti nosa a s tym spojenych operacii to mu ide ale estetika mu vela nehovori