Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

rory29

no to neviem. Ale neviem si predstaviť že to čo robili mne, by robili iba v lokálke :)) Preto som sa vlastne odhodlala, lebo ma uspali :) Potom ma môžu rezať, sekať, brúsiť, je mi to jedno, keď sa zobudím je po všetkom. Ale ty máš tú arytmiu, tak to musíš konzultovať s doktorom, ktorého si vyberieš na operáciu vzhľadom na to, aký úkon si Tvoj nos vyžaduje.

rory29

ahojte kocky,

chcem sa opytat vas co ste uz absolvovali operaciu ci ste si mohli vybrat v akej anesteze chcete byt? ci je vobec moznost si vybrat, alebo sa to musi robit iba v celkovej anesteze? Ja mam totizto arytmiu srdca a bojim sa ze ma nebudu chciet uspat a tym padom ma aj odmietnu operovat. Viem ze makka cast nosa sa da operovat v lokalnej anesteze ale da sa aj tvrda???

davidoff

seyschelka

no....... ale mne e-mail od Teba prišiel. Ešte vieš čo? Môžem to skúsiť z manželovho e-mailu poslať hm? on má trinet.sk, skúsim ešte tak to poslať. Alebo nech Ti to prepošle Peťo, alebo Lucy231 keď im to prišlo.

Lucy231

prosím Ťa prepošli svoj e-mail, ktorý som Ti poslala s fotkami seyschelke, jej e-mail je svetlanamikusikova@zoznam.sk Buď taká dobrá, lebo jej odo mňa e-mail nepríde a vám všetkým prišiel, ďakujem :))

seyschelka

Nechapem ale ok ked to nemam vidiet tak to tak ma asi byt lebo toto je asi nieco medzi nebom a zemou ze mi to nevie prijst vsak ked odpoviem na email musi to prijst vsak cez email som vybavovala ovela dolezitejsie veci a bez problemov ale co sa toto deje ???No neva len som chcela vidiet pracu dr.Cervena pre porovnanie ale asi nemam porovnavat lebo by som sa asi velmi lutovala :( Tak dakujem za snahu nechame to tak lebo uz je to ako komedia :)

davidoff

seyschelka

no naozaj je to prinajmenšom zvlášťtne, akurát mi včera aj Peťo písal, aj jemu to prišlo, už som urobila všetko čo je v mojich silách aby Ti to prišlo. Už som všetky možnosti vyčerpala :))