Darcek kamaratovi k 18, nieco originalne!

Darceky

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

Petra.N

adrop.sk v Nitre :) :) je to za dobru cenu a nieco take nezazijes kazdy den :) ale dobre to bolo velmi sa tesil :) aj ked sa spociatku trochu bal :D ze co to bude

Xanty

najoriginal darcek co som dala bol plysak v tvare mozgovej bunky kamaratovi s papierikom ze aspon tu jednu alkoholom nezabije ale zas to sme sa poznali uz dlho tak sa smeje doteraz z nej a potesilo ho to a teraz take plysaky davam hocikomu sa k tomu da vymysiet pekna storka a potesi to takych blaznov aj neblaznov :D :D :D hlavne chlapi su vecne deti...

Minimiiii

adrop je urcite najlepsi na vyhladavanie takychto zazitkovych vyletov. ja uz som tam bola cez minimalne 6 vyletov. mam rada stranky kde su tieto akciove vylety pokope :D ale to asi niesom sama :D:D

debbie121

Ja som dostala od svojich kamošov podľa mňa úplne super darček. Dostala som fotoknihu s našimi všeliakyymi fotkami, či už zo žuriek, zo školy, alebo neviem. Fakt ma to veľmi potešilo, lebo teraz keď sa napríklad doma nudím, tak vytiahnem tú knihu, prelistujem si v nej a hneď mám lepšiu náladu :) takže ak máte veľa spoločných fotiek, dala by som spraviť to :) dá sa to aj tu napr darcekyodsrdca.sk