Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...

Príspevok v téme: Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...
keituskaaaa

Ludia su zli,zabijaju sa navzajom,deti hladoveju a zvieratka su tyrane.To co sa ma v tomto zivote najviac dotyka je ludska zavist v praci.Nici ma to,ludia sa nemaju radi,do oci sa usmievaju,potom vrazia dyku do chrbta..Neviem ci zvladnem pracovat cely zivot,znasat ponizovanie,pozerat sa na to co sa na svete deje..uz neverim nikomu,ludia,ktorym som verila ma hlboko sklamali.Najradsej by som s priatelom odisla na neobyvany ostrov alebo skoncila cele toto trapenie..svet je chory,mam pocit,ze pride potopa a vsetko zmetie,tak ako v tom pribehu o Noemovej arche a vobec by mi to nevadilo...

keituskaaaa

AhA..zaujimave nazory..u mna to aj tak najlepsie vystihol Rytmus z Kontrafaktu SLOVENSKY NAROD-ZAVISTLIVE KURVY alebo zeby to nebolo opravnene?? To potom pardon..

lilith

keituskaaaa: ja viem že sa ti to tak nezdá, ale je to tak..človek by mal v prvom rade začat od seba, formovat sám seba, chceš zmenit svet? NEUSPEJES! ale zmen samú seba..

sedmikraska

tiez sa mi uz veeela krat potvrdilo, ze za dobrotu na zobrotu. Poznam ale vela dobrych ludi a zlym sa vyhybam ako sa da

martin242

keituskaaaa: Nuž, naštastie doba pokročila a nikto Ťa na tomto svete nedrží, máš právo odcestovať trebárs aj na druhý koniec galaxie, ale problém bude, že svoju ľudskosť aj tak nezakryješ a neschováš.
Ak tu ostaneš,maximálne sa budeš trápiť do smrti, garantujem Ti, že ani o sekundu viac.
Nič sa nezmenilo, zvieratá boli odjakživa týrané, odjakživa si ľudia klamali a odjakživa sa zabíjali.
Je to bohužiaľ naša prirodzenosť, je to zakódované v našej DNA, keby nebolo, neboli by sme takí, akí sme.
Áno, súhlasím, že tento svet je stále horší a prečo?
Lebo sme si ho takýto spravili sami - zásadná chyba je v ľudstve a a ver alebo never, aj ty si svojou časťou prispela k tomu, aby bol tento svet horší, ako aj ja a všetci ostatní ľudia na tomto skazenom svete.

mamca

A to máme všetci sklamaní odísť na neobývaný ostrov? Kto potom vytvorí to dobro? Myslíš,že ono sa to vytvorí samo? Kúsok dobra môžeš dať ty,ja,každý z nás... Chceš radu? Ponížiť ťa môže len to,v čom si sama neveríš. Pekné veci si môžeš sama vytvoriť. Nepozeraj sa na to,čo sa deje. Tvor,činmi,myšlienkami.Nečakaj.

fraisee

Nikdy to nebolo idealne, lepsie je sa na to pozerat z pozitivnej stranky, od teba zalezi co vidis pohar poloprazdny alebo poloplny. Keby som sa zaoberala takymito uvahami, tak by som sa zblaznila.

keituskaaaa

UZASNE...za vsetko si mozeme sami...no cakala som od tejto temy nieco uplne ine...jediny clovek mi tu dobre poradil on vie kto to je Ostatne nazory sa tu vobec netykaju toho o com som pisala...