ziarlivost :(

Príspevok v téme: ziarlivost :(
sunnysweetie33

a zase som to spravila..od rana som sa mu neozvala,lebo on je dnes na autosalone a urcite tam slinta po kazdej sporoodetej babenke..teda ja som si to takto namyslela..a predstavte si,ani ma neprezvana..no,to uz urcite flirtuje s nejakou inou...taketo su moje myslienky..moj priatel ma nikdy nesklamal,za cele 4roky mi je verny,ale mna zozieraju taketo predstavy..tak sa za to hanbim ,ze mi je z toho do placu..a chudatko ON,co ked ho to tak vytoci,ze ma za to opusti..POMOOOOOOOC

kiwemai

ked ide nejaka kraska okolo nas, tak do nho uz nerypem ja, ale on do mna...ze pozri aka caja ide a smeje sa od ucha k uchu:-) :-)a aj ja:-) :-)
len sa na tom smejeme...ved ked chce, tak nech sa popozera...aj tak inu nechce:-) uz to beriem tak, ze ked sa na nejaku peknu pozrie, tak ze je to ako obrazkova sms a takych zopar ma:-)ale ja som tam tiez - a vediem oproti konkurencii:-) :-) takze asi tolko...

vera

Ja som bola ju nutena stlmit, lebo mi priatel povedal ze ak sa neskludnim ze to so mnou sekne... a tak som sa to naučila... väcsinou ho este podpichnem a poviem ked ide okolo 90/60/90 "aha cica ti ide"... no a teraz je to v pohode

crazynka:)

Hviezdicka, klud....nebud nervozna len kvoli tomu, ze isiel na Autosalon. Lebo sa fakt na teba nahneva, ze mu neveris ani ked ide na vystavu. Tak su tam zeny, ale su tam predovsetkym krasne auta kvoli ktorym tam isiel. Never si to takto, ze si tam nejaku klofne, ved predsa ma teba:). Mysli na to, ze si pre neho ta najkrajsia hviezdicka na neby:)

tish

hviezdicka, skus sa s drahym o tom porozpravat a najdite nejake spolocne riesenie a nech ti s tym aj on pomoze. vztah je hlavne o dovere a aj tu si treba nejakym sposobom vybudovat. a dolezita je komunikacia. povedz mu vsetko to citis a ake predstavy ta zozieraju.

zuzka :)

Hviezdicka mozno to naozaj velmi prehanas. :) Mala by si mu viac doverovat, pretoze vztah je aj o dovere. Aj ked urcite zase by to nemohlo byt ani tak, ze nanho vobec neziarlis, lebo vtedy by si ho ani nelubila. Znamenalo by to, ze ti na nom vobec nezalezi. Takze moja rada je, ze sa trosku ovladaj a doveruj mu. Popripade mu prezvon, zavolaj, napis smsku alebo tak :). Drzim palce :). A Asf ty sa tiez nauc pisat, chces poucovat a uz napises ako us :D a z si mylis s y. Ahojte.

asf

A NEPREZANAS NIEKOHO, ALE NIEKOMU...HOVORI SA PREYVONIM TI, NIE PREYVONIM TA...TO AKOBZ MAL V HLAVE YVONCEK..YE PREYVONIM TA....KEDZ SA TO US LUDIA NAUCIA

asf

co ti sibe? spravas sa ako namzslena sliepka, preco bz ti mal volat...iba tak ybztocne minat kredit na hluposti...a ked sa ti nepaci, co sií nesla na autosalon s nim? a ak si navyajom neverite, potom je ten vztah o nicom

berenice17

moja ja som taka ista,tiez ma prietal nikdy nesklamal a stale nanho ziarlim ked sa pohne na nejaku party.Najhorsie je ze on je jeden z mala kt po babach nepozera-zatial-ale ked si predstavim ako tam chodia tie polonahe baby...kasli na to prezvon ho nech vie ze nanho myslis alebo mu posli nejaku peknu sms