suché valsy !!!

svevita

ja mam tiez ten problen, ja ich mam k tomu aj kucerave, tak si viete predstavit...ale co mam vyskusane a vrelo odporucam je tem olivovy olej, zltko a par kvapiek citrona..zebalit do uteraka, nechat v teple, pretoze teplo zvysuje ucinnost..k tomu pouzivam vlasovu kozmetiku Gliss Kur, nic lepsie som este neobjavila..uz aj ked sa rozhodnes pre inu masku (aj gliss kur maska na suche vlasy je super, s kazdou mozes spravit teply zapal, aj ked pisu, ze je 1-minutova..).. dufam, ze som pomohla

jolanka

ja mam jeden 2 lyzice olivoveho oleja+2 zltka+2lyzicky medu zakryt igelitom a uterakom nechat posobit minimalne 20min,potom umyt.

berenice17

inak je aj vela liekov,napr revalid,viaderm...ale tie sa musia uzivat dlhodoboa su dost drahe,ak nechces vyhadzovat tolko penazi skus napr zinok-uziva sa tiez dlhodobo ale je podstatne lacnejsi

berenice17

skus si davat teply!-nie horuci olej na vlasy.Prikry ich foliou a teplym uterakom a nechaj aj 2 hod posobit.potom oplachni samponom.ale predtym musis ostrihat rozstiepene vlasy lebo tym uz nic nepomoze-pokial mas kratsie a nechces narusit ich dlzku noznicky pouzi neskor ked trochu narastu