lupiny

pedra

mne pomohol na lupiny šampón Nizoral, dostanete ho v lekárni,je ozaj super, ale s chrastami treba radšej navšíviť lekára

sun

ked budes brat liecebny sampon, potrebujes aj zmenit zivotospravu, neprejedat sa sladkostami, mastnym jedlom,jest vela ovocia, zeleniny, striedmost, pit tekutiny - 2 l denne - caj,mineralky,zihlavovy caj na precistenie nezaskodi, trochu sportovat

kate1

neliecena pokozka sposobuje ze vlasy su zle vyzivovane, nasledne vypadavaju,tvoria sa lupiny,chrasty, co je zrohovatena pokozka a ta musi ist prec aj s bakteriami

kate1

chod k lekarovi, mne raz 1 doktor predpisal sirovy sampon-strasne smrdel,ale musim ho pochvalit, vyliecil mi lupiny,preslo to,
ale ked som si chcela dat predpisat o par rokov u ineho doktora, povedal ze ten sirovy uz nepredpisuju a ze si mam kupit v lekarni aky chcem, v lekarni maju na vyber rozne druhy, ale porad sa aj s doktorom ...

timka

tak mne pomohol sampon loreal elseve hned po prvom pouziti som myslela ze blbost ale mi to pomohlo :) ved skuste stoji okolo cca90sk?

kiwemai

dnes som kupila reghaar sampon, ci tak nejak sa to vola...kedysi som brala vodicku reghaar, ale to bolo davno, nebolo toho tak vela a zmizlo to potom...ale teraz mam tzv. hniezdo...ak toto nezaberie...inak, dakujem aj ja...budem asi skusat dalej,...

sunnysweetie33

matilda,diky ti pekne..som Avon lady,takze to pre mna nie je problem..vazne diky..uz mam normalne chrasty v hlave..au au au

matilda

ahoj hviezdička môj manžel mal lupiny asi 5- rokov nevedeli sme ich odstrániť, skúšali sme všetko možné no a kamarátka mi poradila šampón z Avonu 2 v 1 proti lupinám- 3 keratín systém- dôležitý údaj, lebo v avone je veľa produktov pomohol asi po mesiaci dávam si ho aj ja je výborny. Treba častejšie umyť vlasy asi 3x do týždňa kým nezaberie stojí okolo 100,- keď je akcia majú 400 ml za 100,-Sk. potom daj vedieť pa