meskanie menstruacie

Vločka

môže to byť aj to, že sa ti vrátil ten "starý" problém- pre kt. si začala užívať HAK- len sa to teraz (možno) otočilo a preto mešká....môže to byť spôsobené aj hormónmy (ako u mňa-lenže mne meškala aj pár mesiacov)...takže, môže to byť aj to- čo napísala tami

tami

Ja som si vsimla,ze prave v tomto obdobi menstruacie dost meskaju..mne napriklad meskala 3 tyzdne!! Co sa mi bezne nestava.Robi to asi prichod jesene.Tak mi to aspon vysvetlila Dr.:-)

berenice17

skus zavolat radsej tomu doktorovi on ti najlepsie poradi,viem ze je to normalne ked po vysadeni su s tym problemy ale nahodou je za tym nieco ine a potom by sa to mozno tazsie riesilo.Hlavne nemaj obavy ale urcite mu zavolaj-a ja spravim asi to iste :-))))

berenice17

no ja neviem dufam ze nie lebo mna to trapi uz rok ,a keby to bolo vazne hadam mi to povie-aj ked dr chcem v najblizsom case vymenit lebo nie som na 100%spokojna s urcitym pristupom.Pozri neviem ti moc v tomto poradit ale fakt tam zavolaj a spytaj sa ,mozno ti len predpise lieky na upravu.Kolko neberes antiku

berenice17

no ja mam taky isty problem,predtym 2krat do mesiaca a teraz sa mi stane ze aj dva mesiace nic alebo na 58 den.Vazne neviem,bola som s tym u dr,viem ze ked mi raz meskali 3 mesiace mi dal injekciu ale inak sa k tomu nevyjadroval,takze neviem ti v tomto poradit-ale skus mu zavolat,to je najlepsie