Kedy ziarlite na svoje polovicky?

Lilu

mna vytaca tiez ked sa obzrie za dakou holkou, ale beriem to tak ze aj ja sa otocim ked vidim pekneho muza co ma zaujme, ved co je pekne je pekne.je to aspon znak ze sme zdravi.okrem toho ako ja vravim, nie vsetko co sa mi paci by som aj chcela :)jedine co ma ale tesi na mojej polovicke je to ze nema rad holky typu sliepocka, aspon taka mensia ulava.ale nic v zlom.ale co ma najviac znervoznuje je to ked je odcestovany, napise ze dakde haca s kamaratmi a ja nefim poriadne kto vsetko sa tam okolo neho toci, pripadne na neho nieco skusa a ja to nemozem ovplyvnit.ale ziarlim v normale, on je rovnaky :)

kvetka

alebo ked ide daka po ulici a je pekne ucesana a j asom bola tak isto ucesana a na nej si to vsimne a na mne nie.no to ma dojalo

hamillka

Ja na neho ziarlim vtedy, ked sa nejaka zenska okolo neho kruti, ale nachval pridem k nemu, a ukazem jej kto je tady kralem:D .. dam mu pusu alebo ho chytim za ruku:)

Aťa

ja neziarlim,naopak, keď míňame nejakú peknú kočku, tak poviem: Pozri, to je pekné dievča! A spolu ju "ošacujeme". Takže ja si problémy so žiarliv. scénami nerobím, o to mám jednoduchší život.

sunnysweetie33

mne uz nevadia jeho kamosky,ani tie nahotinky v mobile..ale hneva ma,ked ide so mnou a pozrie sa na nejaku 90/60/90..na nejaku dokonalu babiku a pritom mi hovori,ze lubi len mna..a tiez mi vadi,ked sa cely den neozve..ja si potom vselico namyslam..ale chcem sa zacat krotit,lebo uz ma toho po 4r. so mnou dost :(

crazynka:)

Nemam rada, ked si obzera zeny. Ja viem....chlapi to robia:). Ale ked sa s nim nejaka baba rozprava a vidim tie naznaky, ze po nom ide tak mam tlak 200 na 300. Sice frajer sa len zasmeje, ze on si to nevsimol a mne povie, ze som jeho ziarlivcek.

vera

ked mi povie ze som jeho jedine slniecko na svete a hned si ide vylámat krky za druhými. a žiarlim ked sa stretne s nejakou zenou ktora je omnoho krajsia ako ja a este k tomu je chuda a ma oblecenu minisuknu a pri rozpravani sa ho dotyka a flirtuje s nim... ide ma od jedu roztrhat...