nutkanie v...

Príspevok v téme: nutkanie v...
bubu2

castokrat pocas milovania mam taky neprijemny pocit, akoby sa mi chcelo ist na malu potrebu? je to velmi neprijemne, lebo potom sa nemozem sustredit na milovanie, len na to, aby mi neuslo:) je to normalne? stalo sa to uz niektorej z vas? Da sa nieco proti tomu robit? ak viete nieco, please napiste...

Adulka

presne to isté mám aj ja,preto idem na wc ,okupem sa a potom už radšej veľa nepijem aby to neprislo a vtedy sa mi to nestane a mozem sa sústrediť na milovanie. :-)

anka

ja mam presne ten isty pocit...aj mne sa to stava...myslim len na to..aby som sa nahodou nepocikala...:)...ale citala som tuto uz neviem v akej teme ze sa to stava pri dosihnuti bodu g...a ze ten pocit je iba oblbovak..takze uvolni sa kludne:)

ninka

skuste zmenit poziciu v sexe. Asi vam tlaci na mocovy mechur. Je to normalne. Mente pokial nenajdete tu spravnu "zostavu". Skuste ist na zachod tesne pred milovanim a nebudete mat problem

jaja

neviem, co ine by sa dalo robit.. niekde som o tom citala, ale uz nepamatam.. ono to tam vtedy nejak tlaci na mechur ci co.. neviem, nepamatam. skus zagooglit... a mozno gynekologa sa opytat...