Netradicny strach...:o(

Príspevok v téme: Netradicny strach...:o(
alfred159

Ahojte...priatelka studuje medicinu...
A ja mam taky, akoby strach, ze bude secko o mne vediet a ja vlastne o nej nic...a ze uz nebudem mat kusok sukromia...viete, ako myslim...ze uz sa budem aj bat pred nou vyzliect...ak by som mal mozno nejaky problem, co by som si chcel mozno nechat pre seba...ze hned na to pride...ze uz to pre nu nebude zazitok a nieco krasne...ale budem iba ako exemplar...
bude moc do toho vidiet potom...a...ja by som radsje, ked vedia o sebe partneri rovnako...postupne, co zistia...postupne sa objavuju...

JE TEN MOJ STRACH NORMALNY???...pomozte mi prosim...napiste mi daco ukludnujuce...DAKUJEM VAM MOC...:(

alfred159

diky...ale...ja to vydrzim, neboj nic!!!..len som mal z toho take zmiesane pocity...aj..ked teraz uz ani neviem preco...;o);o)...ahojky...dobru nocku aj Tebe...

jita

dobru nocku a prijatelke drzim palce,aby skoncila skolu,a tebe tiez,aby si to s nou dovtedy vydrzal,lebo co mne moj chalan vravi,ze som nou sa uz vydrzat neda,ale to vravieval aj,ked som este chodila na strednu,a preco asi?:-)dobru noc

alfred159

jita....neeee...neje to Janka;o)...
ale diky za nazor...hned pojdem v klude spat!!!!...diky kočky!!!...hned som stastnejsi...;o) kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem...:P

jita

aj ja studujem med. a som daleko od toho,ze vsetko budem vediet ,to vie len DR.Hause:-),no zatial som sa k vam priblizila len cez anatomiu a nic extra som sa tam o muzskej pohlavnej sustave nedozvedela,mali sme preparaty viac menej rozkuskovane,a poviem ti,ze v celku je to krajsie:-)