Nemčina psychowalkmanom ?

Príspevok v téme: Nemčina psychowalkmanom ?
saruša

ahojte,viem ze to sem asi nepatri,ale mam veeeelku prosbu:nie je tu niekto kto by mi vedel poradit,odkial by som mohla zohnat cd-cka s nemeckymi nahravkami na to podprahove ucenie sa nemciny (ma sa to len pocuvat a nic viac a neskor opakovat)..??Ak je tu niekto kto by mi poradil alebo kto to ma,bola by som moc moc rada..Dakujem vsetkym ochotnym dusiam :))

honey

www.kakadu.sk.....kupili sme to mame na narodky ale zatial to mame velmi kratko taze neviem ci to pomaha....no moniqa ma samozrejme pravdu v tom ze najlepsie sa je ucit jazyk v krajine,....aaale na tom sa mi paci uz len to ze ti to ide priamo do usi ma perfektny prizvuk obcas mu aj tazko rozumiet ale 2x opakuje.....samozrejme neprinuti to cloveka rozpravat ale nauci ho aspon porozumiet....na skodu to urcite nevie....a ak mama bude sprechovat dam vediet:D

moniqa87

podla mna je to uplna hlupost ako aj vsetky tie kurzy "zarucujuce" znalost jazyka do dvoch mesiacov...
nemecky sa poriadne naucis len ak sa dostanes do prostredia kde sa inak nehovori, alebo by si sa jazyk musela ucit od utleho detstva...
nechcem ti brat iluzie, ale je to tak...

agina

Mna by skor zaujimalo, ci to naozaj pomaha ten psychowalkman, pretoze stoji to nehorazne peniaze a kupila by som si to, ak by to nebola kravina. Nemate s tym niekto skusenosti?? Je to lepsie vraj ako Taxus learning.