nadmerne potenie

Petqo

No o odstraneni potnych zliaz som pocul len raz, hovorili o tom v telke v Crepinach plus... nejaka nemka sa tam fak butaaaaaalne potila a ten doktor jej tie zlazy normalne vyskrabal nejakym gynekologickym nastrojom... ale nic viac o otm neviem...

bibina

Ahojte,o poteni viem svoje,trapi ma uz par rokov. Nemozem nosit farebne tricka, hanbim sa za mapy v podpazusi, satnik sa mi sklada z bielej a cierne farby..Tiez pouzivam driclor, ale po rar dnoch pouzivania ma pokozka neskutocne svrbi. Uvazovala som o botoxe, ucinok vraj ale trva par mesiacov a je to asi aj dost financne narocne.

slatinka

ja som si dala nadmerne potenie odstranit injekcne botoxom /02-63451324/na tomto cisle som si to dala odstranit...je to v BA

silvusa

Ahoj. Ja sa tieź nadmerne potím a vyskúśala som okrem iného aj Driclor. Najskôr bol účinok super,ale po určitej dobe bol účinok slabí a ja som sa začala potiť ešte viac. Chcela by som skúsiť botulotoxínové injekcie. Skúsil to niekto z vás?Vie niekto koľko to stojí?ďakujem

kvetka

aj mne mam akupila ten driclor ale v stresovych situaciach neucinkuje az tak stopercentne.a stoji 220.nepocul niekto z vas o odstraneni potnych zliaz?

Aria

Ahoj, ja pouzivam najma na podpazusie Driclor. Da sa kupit v lekarni a je super. Prve dni ho musis pouzivat kazdy den a potom staci tak raz, dvakrat za tyzden.