kútiky a zápal lymf. uzlín

RNG

Ja zabudol som na koloidnu striebornu vody, elektroforezu striebra a kokosovy olej. Tie su tiez znacne ucinne na viralne aj ine nakazy.

RNG

Kutiky su viralna zalezitost. Atb akurat znicia dobru probioticku floru a oslabia imunitu viralnu aj proti plesniam a kvasnym infekciam.
Ber selen, zinok a dobre probiotika, ktore obsahuju Lactobacilus bulgaricus. A plno vitaminu C, vela gramov denne, v neutralnej forme, nie kyslej(askorbat vapenaty, ester C), niekedy pomoze aloe vera(ciste, 99.3%, nekonzervovane chemicky)
Ak to nepostaci, su k dispozicii aj silnejsie prostriedky: betulin, befungin, larrea tridentata(chaparal, creosote bush)...

panika

:)
precitaj si navod v krabicke.je to sice vitamin rozpustny vo vode,takze telo si ho neuklada a vyluci ho prirodzenou cestou-ale radsej precitaj.A mas tam aj spravne davkovanie

zdr.sestra

ahoj.. je to len oslabenym imunitnym systemom.. mne osobne na to pomaha vlazny repikovy caj, ktory dam na vatu alebo obvaz a prikladam na kutiky. inak betadine je na kutiky moc silny..

domča

Ja mavam tiez kutiky a ked ho dostanem,mozem potvrdit ze maste ako povedal jajik nepomahaju,preto uzivam riboflavim..no asi predsa skusim tu zinkovu mast..

lienka z

No čiastočne mne zaberá Zinková masť, B-komplex, Tea-tree olejček, propolis, to hojivé vajíčko od firmy Oriflame, ale najlepšie mi pomohla masť Bactroban. A to máme s kútikmi nie málo skúsenosti. Ale plne súhlasím aj s tým čo napísal Pišta. Ide o signál, že je veľmi oslabený imunitný systém. Treba to aj hlbšie preskúmať. A deťom občas dávajú aj Framykoin.