co s volnym casom

m22

je to presne tak, je to uplne iny druh pohybu a skvele to rozhybe cele telo po dalsom nadhernom dni za PC a prijemne naladi na vecer....

Ale kocky na bruchu z toho nebudu :(

tish

baby brusny tanec je uplne skvela vec. neboli ma uz chrbat a pri menstruacii mavam mensie bolesti a skvele to vplyva na psychiku, dodava sebavedomie, je sexy a musim suhlasit s m22...v praxi veeelmi aplikovatelny:))objavite svaly o ktorych ani netusite ze mate:))

kiwemai

m22...a vazne to brusku pomoze? ja si rada pocvicim, aj brusaky, no aj tak, ked sa napapam, tak sa musim stahovat:) :) aby mi nevytrcalo:-)

dara23

..prechádzky so psom..ak ostane viac času tak bike...ale najradšej asi fotím prírodu...toto je moje hobby...ale moc času mi na to neostáva...a to je veľká škoda..v prírode si neuveriteľne oddýchnem a načerpám veľa energie...

jaja

no predstavte si, ze hackujem aj ja ;) aj sijem a strikujem ;) No ale toto su vsetko aktivity, kt. robime doma - sami... takto sa tazko spoznavaju novi ludia, ked je clovek zatvoreny doma...

sii

nie si sama co hackuje ja mam este dve super kamosky a tie tiez hackuju. Co hackujem?? Vsetko mozne, decky, svetriky, velke deky, obliecky na vankusiky, robila som ozdobky na vianocny stromcek take zvonceky. (toho roku chcem vyskusat hviezdicky) Pacia sa mi aj tie obhackovane gule ale to asi neviem :(

kiwemai

cez skolu nemam vela volneho casu...akurat sa tesim na cas s priatelom, obcas s kam., aspon pol hodinku si pocvicim(ale len doma),...co ja viem co porabam?:) este zapnem pocitac, radijko, papam:) hey sii, aj ja hackujem:) prekvapilo ma, ze to tu niekto napisal, lebo s takym niecim sa molokedy na nete stretnem(ty si asi druha hackovacia osobka, ktora sa k tomu priznala:))a este som citala knizky cez prazdniny, ale nie na povinne...a mala som...no co uz so mnou...ved ked volny cas, tak volny cas...t.j.volnost:)a nie nutenie sa do niecoho:)