Som normálny ?

Lilu

ak ta priatelka bude mat ozaj rada tak by jej to vadit nemalo, ved vztah nie je len o sexe a kazdy si musel prejst svojim poprve.okrem toho sa to v dnesnej dobe len tak nevidi ze chalan co ma 19 a je panic, takze ty sa za to urcite nehanbi, prave naopak bud na to pysny a vyckaj na tu pravu s ktorou to ozaj budes chciet spravit.nie preto aby si uz mal po tom :)

stainless

Si uplne normalny, tym sa netrap.
Ja som zacal v 21, ona mala 18 a bola moja prva a myslim, ze je to tak dobre. Aj jej to je tak dobre.

berenice17

pokial je baba normalna urcite jej to bude jedno!urcite s tebou bude preto lebo si super chalan a nie preto kolko a ci si mal uz nejaku zensku v posteli.Ja som tiez bola partnerova "prva"a bola som stastna ked mi to povedal.Urcite sa nemas coho bat !P.S:si normalny!!!:-)))0

crazynka:)

savo, bud v pohode....mas 19, kopec chalanov v tvojom veku je na tom presne ako ty. Neboj sa, skusenosti neberies...ved zivot je pred tebou:)))))

kiwemai

je to normalne:-) ved sa budete ucit spolu:) podla mna by bolo nenormalne to, keby si spal s desiatkami zien...cakaj na tu pravu...

kikulka

ja by som ani nechcela chalana,ktorý spal predomnou s každou druhou babou,som rada,že super chlapi ešte nevymreli....si úplne normálny,kašli na to,čo ti kto hovorí

katushaaaa

Jasne ze si normalny,moj chalan ma 21 a tiez je este panic a ja som tomu rada lebo nie je nic krajsie ako sa vzajomne ucit.Nemas sa zaco hanbit je to nahodou velmi mile aspon podla mna ked je chalan este taky hanblivy a neskuseny aspon mne sa to na tom mojom zda take carovne...tak si nevsimaj tie posmesky lebo su ozaj neopodstatnene!

Adulka

si uplne normálny,veď si este mladý,nikam sa neponáhľaj. veď nemáš 50 rokov..a správnej babe to vadit nebude,skôr bude rada.tak sa nikam neponáhľaj,aby si nebol sklamaný a radšej počkaj,kým príde správna holka.