Nechcem byt chora

Príspevok v téme: Nechcem byt chora
veronika

ahojky, potrebovala by som poradit..
pred dvoma dnami som mala po prvykrat sex(s mojim byvalym priatelom)a nepouzili sme kondom. Ja beriem uz treti mesiac antikoncepciu a pred tyzdnom som na tabletku zabudla a dala som si ju az po 7 hodinach. Potom som s tabletkami pokracovala normalne. Je mozne otehotniet? Moj problem teraz je(mozno to nebude ziadny problem), ze teraz mam stale vytok, najprv bol biely(ako pred menstruaciou), potom priesvitny a trosku do zlta a teraz trosku do hneda so slabulickym krvacanim. Bojim sa, ci som nemohla dostat nejaku infekciu, alebo je to skratka normalne vyrovnavanie sa mojho organizmu. Chcela by som vediet, co si o tom myslite.. dakujem

veronika

a nemoze to byt aj lubrigacnym gelom(sme pouzili), by the way, ten vytok bol slaby a uz sa mi zda, ze sa mi upravuje- je to stvrty den po..a mam pocit ze uz ani ziadny nebudem mat-plis plis plis. Nemam ani ziadne bolesti, svrbenie ani nic, len vytok bol.. ja som v anglicku a nie som tu u lekara registrovana, takze by s tym mohol byt problem a domov nemozem ist teraz.

vestucha

ak si mala sex po prvykrat, tak je aj mozne, ze ten zvlastny vytok mas vdaka tomu.je pravda, ze to nie je normalne, ze ma inu farbu...ale to moze byt aj kvoli antikoncepcii, ktoru beries... no odporucala by som aj ja ist radsej k doktorovi....
a co sa tyka toho ci mozes otehotniet.... mala pravdepodobnost, aj ked si zabudla na pilulku, ale ta moznost stale ostava...
papa a vela zdaru