SUURNE!!

anka

jasne hej chcem chodit s chlapcami a chlastat presne po tom tuzim,a s nimi sa uz neskamaratim bo ma nemaju radi a hadat sa uz nechcem s nimi taze asi tak a pojdem tam len chcem poradit jak mam presvedcit mamu a jak dlho sa to vybavuje

sjella

no, to sa stava... nie je to nic nobvyjke. my sme tiez boli skupinky.. A na intraku to neni vydz take ruzove...jediny problem je v tom, ze ty si chces uzivat.. skus zmenit pohlad na ludi v triede.. skus sa k nim pridat. mozno sa to casom zlepsi.. A co ty vies, mozno na tom druhom by to bolo este horsie.. od problemov sa nema utekat..

ufff

A to si nezapadla do žiadnej z tých skúpin??? Ved na každej škole sú skupiny, a nie je žiadna záruka, že ked zmeníš školu, že tam zapadneš!!! Mne sa len tak zdá, že teba skôr trápi to, že nechceš už bývať s rodičmi a mierne s tebou šlahá puberta. Dievča zmesti sa do kože, život nie je o tom, aby si sa flákala a vláčila s chalanmi a robila veci, ktoré ty teraz rodičia nedovolia. Spamätaj sa, ešte si dosť mladá na to. A na intrak môžeš ist ked budeš na VŠ. Dovtedy máš času a času!!!

anka

ta asize ma to tam nebavi,a su tam skupinky ja som tam prisla sama,a chcem byt mimo domu party a tak zurky na intraku inde som normalna to len tam jak prd si pripadam jak tretie koleso u voza

sjella

aby som ti poradila a vyjadrila svoj nazor, potebujem vediet neikolko veci: na aku skolu chodis, ako dlho tam chodis, na aku by si chcela prestupit. ja na strednej som tiez chcela parkrat prestupit.. no.. o tom po tom ;)

taktak

Aj ja som chcela prestupit na inú školu, no bohužial mamina s tým nesúhlasila, a tak som celé 4 roky na strednej trpela. Našla som si kamošku, no nebolo to nič moc, lebo bola rozmazlaná. No a ostatné decká niečo podobné. Neštudujem náhodou na obchodnej akadémie v BA?