SUURNE!!

sun

no, a ANKA, zlatino, nech uz si prezila cokolvek, nepatri sa hovorit drz zobak, najma, ked ty toho druheho nepoznas..neznamena, ze ked ti niekto robi zle, ze ty musis este horsie, nikdy takto nebudes mat ozajstnych kamosov, len tych, co ta vyuzivaju. ja mam otca opilca, psychicke tyranie, mama je na tom velmi zle, co sa tyka fyzickeho zdravotneho stavu, ale mam celkom zdravi rozum, a preto ti hovorim, ze nech si prezila cokolvek, nedava ti to pravo byt neprijemna, a zla, sebecka, a drza, ok?

sun

akoze, ja fakt nechapem tiez, ze o com to je.je v poriadku, ked ma niekto problem, a je super, ze pyta o radu druhych, ale ked je to v ramci normy. oni maju zial pravdu, ze sa mas nad sebou zamysliet. najskor to bude v tebe, ze nemas kamosku. bez urazky, ale ty neskoncis strednu skolu takto nikdy...ja som prestupila, takmer nedobrovolne, nie preto, ze ja by som nebola vzorna, alebo by som sa neucila...mala som aj kamosky...tentokrat za to skutocne mohla ucitelka...neder sa z tade, kde ti je zatial nejako...lebo prides tam, kde ti bude nijako, a budes plakat, co je to za skolu..ani nie tak za skolu, ako za sproste deti, zial, sproste a ktore sa z toho len tak nevylyzu..stoji tu otazka, chces patrit medzi ne?

::

Nechapem načo sem píšeš a otravuješ normálnych ľudí. Ty nie si normálna, môžeš zmeniť aj 1000krát školu, aj tak si nenájdeš kamošku na gymply, možno niekde na učnovke sú také ako si ty, čo majú podpriemernú inteligenciu. Radšej už skonči. Čo sa týka toho učenia, veď kamoška pomáha aj pri učení, a ked sa spolu naučíte, môžete íst von, už chápem prečo ta tam nikto nechce!!!!!!!!! Myslím, že sa celá trieda poteší, ked vypadnes!!!!!!! Len lutujem tvoju mamu, že si vychovala také blbé decko!!!!
Keby dačo, ja mam už skončenú VŠ

anka

aano vdaka uceniu si najdem kamosku,ked budem zatvorena doma nad knihami to je trefa gratulujem ,mozem zatlieskat,vacsi pot som nepocula a bolo by mi tam dobre poznam tam par ludi taze nevydumuj zbytocne nad sebou sa nemam ako zamysliet lebo mi nic neje a kolko mas vobec ty rokov a tamta tiez

::

Komu nie je dobre na jednom mieste, tomu nebude dobre ani na inom mieste. Život nie je o tom, čo chceme ale o tom čo musíme.
Ak to dokážeš pochopit, tak sa pojdeš radšej učit. Pravdepodobne ty učenie až tak nejde, lebo inak by si si určite našla kamašku.,

sjella

tak naco pises take somariny??? potom vyzeras ako mala, rozmaznana pubertacka. ak to myslis vazne, chod za riaditelkou a pokecajte si spolu. ale najprv by som sa o tom porozpravala s rodicmi. skus im povedat vsetky pre a proti.. A to, ze sa mas nad sebou zamysliet, neberiem spat, stale myslim, ze by to bolo najlepsie

anka

nemam sa nad cim zamyslat,to ze chcem chlascat bolo zo srandy,boze ludia neviem co zp mna robite,chcem radu a vy skus sa nad sebou zamysliet fakt to je velmi pekne

ufff

Ak sa ty to náhodou podarí, nie je záruka, že ta z toho nového gympla nevyhodia. Ved oni ta tam nepotrebujú, ale ty potrebuješ maturitu!!!