čo darovať?

Príspevok v téme: čo darovať?
alicasia

Čaute, poradťe mi čo kúpiť jednej osobe.Chcem iečo,ale neviem vôbec čo,aby ste boli v obraze: Jeden človek mi veľmi pomohol,premňa znamenalo veľmi veľa čo ten človek urobil,a to sme sa spoznali len nedávno na jedno stretnutí,takže sa ešte dobre nepoznáme,a takúto pomoc som ozaj neočakaval.Teraz na mesiac odchádza,chcela by som kúpiť niečo,nejakú maličkosť,na poĎakovanie a aby namňa nezabudol ten človek.poradte mi čo také,prosím,dík.ešte dodám,že ten človek je baba,nie chalan..

nilkaa

Ja mam napriklad rada prakticke veci, ktore vyuzijem a tak :-). Ale aj vselijake funny veci :-)... Ja na taketo nie som zlozita, hehe. Neviem kolko ma dotycna osoba rokov a aky typ je(skoda ze to si nenapisala), ale urcite by som jej kupila nieco co jej zostane tak dlho ako sa len da...cize nieco originalnejsie ako cokolada :-D. Vsak skus zajst do nejakeho darcekoveho obchodu, ci si pozri nieco na nete, iste sa postasti :-).

mooni

kup jej lunárny diár v knihkupectve,strašne dobrá vec,je to také male balenie viazané v látke,šikovné aj do kabelky za 200sk

cat

teraz ma napadlo, ze ja velmi ocenim, ked mi niekto nieco daruje a sa z toho tesim, ale napr. sosky...pri upratovani..neviem nikdy kam s nimi..skus nieco prakticke, napr. klucenka, nieco, co vyuzije :)

dadah

kup nejku sosku-nie gycovu anielika. nemusi to byt ani soška, mozno nejaká malinka handrova podobizen anielika. tým aj vyjadríš, čo pre teba ten človek urobil

cat

kup merci - mnam :))),alebo si zajdi na hlavne, ak si z blavy (neviem, ci uz su stanky alias trh) tam sa vzdy najdu nejake male darceky. nejaky predmet, sosku, obrazok atd..

alicasia

neviem ani približne povedať.Netuším vôbec čo,ale proste nejakú maličkosť,z čoho by bola radosť,niečo čo by vyjadrovalo poďakovanie...