Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

[zruseny12]

tak to som rada,ze sa mas ok,a s tym opuchanim skoc k lekarke pre istotu...ja mam tiez uz nejake veci pozistovane...som alergicka na kazein-mliecna bielkovina...takze nemozem nic mliecne...
mam chronicku aktivnu gastritidu...
bola som na hadicke a teraz ma caka zasa hadicka -kontrola,ale nechce sa mi,stale to oddalujem...neviem,ci mam ist ci nie...
mala som helikobaktera...
takze uz viem,preco sa mi tazko dychalo,aj unava opadla...velmi mi pomohla liecba antibiot.ale zasa mi znicila creva tak teraz davam do poriadku creva...a skole ako sa dari ti?

ninik

ahoj mariaa, vies co, teraz ani nemam dako cas, zacala som chodit do skoly, maly rastie atd atd...veeeeeeeeela veci...ale teraz uz budem castejsie, urcite.ja sa mam uz fajn, co som mala problemy, zatial OK, snad sa to uz nevrati.akurat ma trapi to opuchanie..

[zruseny12]

Ahoj ninik,je ani by ma nebolo napadlo,ze sa mi este ozves...ja som na teba minule myslela,ako sa mas...
ako sa mam?tak si prejdi forum a uvidis...ale mam sa podla toho ako mi sluzi zdravie...
je mi luto,a nebola si s tym u lekara?

ninik

Kto mavate problemy s dychanim, hlavne nedychajte z hlboka, ale snazte sa lahnut na postel, hlavu polozit vyssie a dychat normalne..ak to nepomaha, treba si zobrat sacok a dychat daky cas do neho.to zaberie!mne teda vzdy.

ninik

r1sk0- a este daco, mne predpisala doktorka Seroxat, beriem pol tbl rano a pomaha!!!predtym som brala priridne AD, pomohly, ale nie az tak dostatocne.teraz som konecne OK:D

ninik

r1sk0- ja myslim ze je to stitnou zlazou, tiez mam ten problem.a este dakedy ked zaspavam a mam uz ten zlom spanku sa zrazu zobudim a strhnem sa na to, ze chrcim..proste haluz a strasne neprijemne..zacinam neznasat noci:(

ninik

ahoj mariaa, neviem preco ale stale mi nejdu odosielat maiily na tvoju adresu, nemas plnu schranku?ako sa mas, ja celkom fajn, az na to ze mi puchnu prsty na rukach a nohach...

miška

pomozte mi nekto sa mi zle dychaava a potom dycham tak z hlboka sa mi zacne tocit hlava a cela sa roztrasiem mam strasny strach s coho a byva mi aj na vracanie ale vracat nejde iba taky pociit a mavam teplotu zvisenu na 37 co to moze byt ja sa bojim prosim scoo to je na pokeci mam nick kwietocek520 a mam 11 rokov bojim saaa.