Slaba imunita

Príspevok v téme: Slaba imunita
majuska_

ako si mozem zlepsit alebo zvysit imunitu? beriem uz asi 5. antibiotika za posledne 3 ci 4 mesiace. teraz beriem Xorimax, ktore je ako som sa docitala penicilinove antibiotikum. moj problem je teraz taky, ze mam zapalene hrdlo, trosku problemy s prehltanim a upchaty nos. chori su aj moji 2 bratia, ale oni beru len Bioparox a jeden berie Calcium sirup. Lekarka mi dnes povedala, ze ona mi neda len taketo lieky, ale mi da rovno antibiotika, lebo moja imunita je velmi slaba a som chulostivejsia (z jednej choroby som sa nemohla dostat vyse mesiaca). pomohlo by mi liecenie vo vysokych tatrach? ked som bola asi pred 5 rokmi v Lucivnej pod Tatrami, tak som tam ochorela asi po 2 tyzdnoch a dostala som astmaticky zachvat. bojim sa, aby sa mi imunita nezhorsila este viac. co mam robit?

ulla

Mne pomohol na oslabenu imunitu wobenzym, je to hootovy zazrak, okrem neho som sa aj otuzovala, aktivne sportujem a zdravo sa stravujem,

Mariaa6

no najlepsie su vitaminy, pohyb, otuzovanie sa
rada pijem aj zelene smoothie
chcela by som vyskusat aj tento napoj, mate niekto skusenosti?
vzdelavac.sk

tina36

ja zlepšujem imunitu už dlhé roky pomocou hlivy ústricovej, keď som bola mladá starká mi vždy robila omáčky a polievky z čerstvej hlivy; teraz hlivu príjmam už iba ako vitamíny hliva imunit z lekárne ale imunitu mám rovnako dobrú ;)

Georgewski

Co sa tyka celkovej imunity, beriem praskovy C vitamin s postupnym uvolnovanim, vyborny je aj zinok, co som ani nevedel ze je aj na imunitu, kupujem si zinok v kombinacii s kyselinou orotovou pre dobre vyuzitie zinokprezdravie.sk

Tiez beriem aj klasicky propolis a vceli pel.

Janka987

Ahoj, mala som podobný problém, ale so synom. Dlho sme uvažovali v čom môže byť problém, až sme proste zmenili úplne režim. Je nutné začať cvičiť, aktívne sa hýbať, skrátka so sebou niečo robiť. Zmeniť stavu bohatú na vitamíny, nejesť stále to isté. Začať vyhľadávať bylinky na podporu imunity, či už také, ktoré nájdeš aj na Slovensku a vieš si z nich uvariť čaj / niečo iné, alebo si nájsť nejaké overené! bylinné prípravky s extraktmi z bylín na posilnenie imunity. Nám sa osvedčilo -odkaz odstránený-, ale je toho na internete veľa. Hlavný je však pohyb a strava. Pchať do seba lieky nie je vždy riešenie. :) Veľa šťastia a hlavne zdravia :)

Dobročinný

Aj ja som mal problémy s imunitou a aj som mal vysoké ASLO ale potom som natrafil na tento produkt
www.flavonmax.com ja som sním nadmieru spokojný, veľa mi pomohol :)

daniuska

Takto moze telo eeagovat aj na alergiu. Ja som mala dva roky anginy, lebo mi z nosa stekali hlieny do hrdla, kvoli prudkej alergii na buriny, po nasadeni antialergickych liekov, mi vsetko zmizlo.

nananka

Na posilnenie imunity je super MUMIO, je to nieco podobne ucinkami ako Wobenzym, no cisto prirodne, obsahuje vela mineralov a vitaminov, organickych.Dobre je ho uzivat aj po operaciach, alebo aj po prekonani choroby, aby sa clovek opät dostal rychlo do formy. Ma vela ozit. ucinkov, znamym pomohlo k otehotneniu. Nie je to tak drahe ako Wobenzym: -odkaz odstránený-