canesten...baby pomoc!!!!

Príspevok v téme: canesten...baby pomoc!!!!
gabika_zilina

Prosim vas baby uz sa tu o vytokoch popisalo dost, ale stale nemam jasno v tom ze napriklad canesten nieje na vnutorne pouzitie lenze mykozu mam vnutri!to si mam jako potriet genitalie a tym to vyriesim? a mozem to kombinovat s probiotikami? nevie niekto co to stoji?diky moc...lebo uz mi z toho naozaj sibe...

canesten 1

canesten nie je len mast na vonkajsie pouzitie, skus canesten 1 - vaginalna tableta, je to na jednorazove pouzitie, pomocou aplikatora, ktory je sucastou balenia, pouzi na noc, dva dni pouzivaj intimky, je to volno predajne v lekarni ja som to kupila za 113 sk, www.canesten.sk tu si to mozes o tom blizsie precitat,

akonato

taknech ti nesibe, vykasli sa na canesten, ak sa chces zbavit vytokov natrvalo, musis sa liecit zvnutra a nie natierat. ak mas zaujem o kontakt na lekara, ktory ti pomoze, hod sem svoj mail, napisem ti ho.

male slniecko

sú rôzne čípky na vkladanie a sú aj lieky, ktoré sa užívajú, teda je to len jedna tabletka, ktorú ti môže predpísať gynekológ. canesten asi radšej iba zvonku.. a dobrý je napr. aj rosalgin roztok na výplachy, alebo femigel

elwin

nj mne dal doktor tiez take cipky dovnutra... moc prijemne to nebolo si to tam davat, potom to zo mna v priebehu dna aj vytekalo ale pomohlo to... samozrejme v kombinacii s tym canestenom.... a potieraj si tym zvonka rodidla, neboj, pomaha to

megana

Lekárka by ti mala dať tablety do pošvy a len na vonkajšie použutie canesten. Ak nechceš ísť k lekárke skús vaginálne čípky Gyntima volne predajné v lekárni