kašel

dobra rada

inak ten druhy recept s tou cibulou a medom to vazne pomaha....mne to babina davala stal ked som bola mala...uz mi nic na kasel nezaberalo..a jedien toto bola posledna zachrana a vzd pomohlo :)

jajka11

vinea, skus toto, ja to zvyknem robievat- aj ked to detom velmi nechuti:-)))to su recepty nasej starej mamky
1. daj prevriet do hrnceka mlieko a roztlaceny cenak, potom preced, pridaj lyzicku medu a trosku masla, dobre premiesaj, aby sa maslo a med roztopili a vypi take horuce ako mozes,po glgoch najlepsie pred spanim, alebo teda, ked uz nejdes von

alebo2:
nakrajaj velku cibulu na drobnucko, pridaj med, dobre premiesaj,zakry to s foliou
a do druheho dna sa vytvori cibulovo-medova stava a to pi po vacsich lyzickach viackrat denne,
a este jeden recept mam:
3:
zmiesaj po velkej lyzici - alpu, med, citronovu stavu a olivovy olej, premiesaj a daj na par sekund zohriat, mozes v mikrovlnke, aby sa vsetko spojilo ( malo by tam ist este aj zltko, ale to nedavam)a take trosicku vlazne pi po lyzickach tiez viackrat denne, pred kazdym pouzitim to trosilinku zohrej, na par sekund do mikrovlnky, daj pozor, nie velmi horuce, aby si sa nespalila,
potom si priprav zase cerstve