NADMERNE POTENIE

Aria

Ahoj, Driclor je naozaj super. Ja som cele leto od hanby nosievala iba tielka a cez zimu iba cierne veci, ale Driclor to vyriesil. Najprv ho treba pouzivat kazdy den a neskor iba tak raz za tyzden. Je to fakt super vecicka, verte a skuste.

danuš

fruška má pravdu ja som sa potila 15 rokov a nič mi nepomáhalo až driclor fakt už po týždni zaberá neuveriteľné...

fruška

čaute, ja som si na nadmerné potenie v podpazuší kúpila Driclor - dostat bezne v lekárni, a naozaj pomáha, tak skus tento pripravok a nie je ani drahý cca 200 SK uz sa presne nepametám..

monicka21

ahojte kocky,ja mam taky isty problem...a neviem ci na to nieco existuje...asi nie..ja som tiez vyskusala vselijake pripravky,ale nic nepomohlo...takze asi len tie injekcie...

misa11

ahoj miska.no tak ja mam taky isty problem.ako ty.a poviem ti vyskusala som od rexony po vselijake blbosti aj z lekarne vsetko.a vies asi aj ty presne kao sa citim ked sedim v skole a vsetci na mna cumia ze sa potim a na tricku to velmi vidiet.bojim sa pohnut uz aj rukami.aby to nebolo vidiet.no ja to mam s poruch cievnych a nervoveho systemu.a mam aj problem so stitnou zlazou.ty nie? no neviem gňfakt co dalej mne nic nezabera.a na tom obleceni je to hrozne vidiet.ked budem dospela a zarobim si pojdem si dat pychnut tie botuloxove injekcie a to vraj zabera na pol roka asi cca 6000sk.drahe,ale aj moj pocit ze som spotena stale je tiez hroza