Za kolko ste hotovi ? :PP

tha

kamos bud rad, ja som chodil s mojou frajerkou dva roky, a nikdy som sa fajky do konca nedozil, po pol hodine nas to vzdy prestalo bavit oboch... a poviem ze casu sme tym premarnili mrte

:]

no urcitehlavne pomaly :) a ked das chvilkami 10 sekundovu prestavku(si pokecaj s nim napr. :P alebo ho pochval, co len chces) tak vydrzi dlhsie...ale ja osobne zduse nenavidim ked ma baba fajci dlho, fajku berem skor ako rychlovku neviem no ako vy... cim rychlejsie tym lepsie v tomto ... ked uz tak dlhsie ma bavi ked len napr. lezime a ona sa mi s nim hra rukou, to je uplna fasa :) bo pri tom sa mozem bozkavat obchytkavat poriadne hehe a vsetko :) ...
moj postoj k tomuto, neviem ako ostatni :)

:]

nooo, by si sa divil :P ja sa rukou tiez spravim za par minut bez problemov...ale takto fakt ..par krat to bolo za dakych 10 minut ale inac som pod 20 minut nesiel..niekedy aj hodinu a nic...v tomto je to podla mna nevyhoda,ved si usta zoderie chuderka... ... a vzdy ked to trva takto dlho,alebo ked to nahodou aj nedojde do konca,tak je z toho nestastna ze je zla,i ked to tak nie je no

tigrixa

Ja môjho ak chcem urobim usttami za minutu ak chem tak aj za polhodinu. Záleži od toho či mu to robím pomali a nežne alebo ho rychlo doslova vysajem :-)

fgf

u mna je to presne tak isto ako u stanleyho, fakt si neviem predstavit ze by som pri fajke mal vydrzat viac ako minutu :D