Bolesť po masturbácii

Príspevok v téme: Bolesť po masturbácii
ajajajaj

Zdravim ludia mam na vas taku otazku,ked som masturboval a potom som si ho masiroval a potom mast a zas masiroval,proste robil som take prestavky medzi tym a takto som to robil nejaky cas.A ku koncu ked uz isiel vyron(ked som striekal) tak ma zacali dost bolet vajca a pod bruchom a ten vyron vyzeral skoro jak voda ale so semenom.Vajca ma boli na dotyk momentalne.Pod bruchom ma uz neboli.Neviete ci to je tym ze som to predlzoval alebo cim?Poradte pls.Dik

Jijo

Teraz som si ho dlho honil nedalo sa mi striekat steasne son bol uz vzruseny a tlacili ma vajcia bolel ma uz zalud a stale som nemohol striekat. Mal som uz velmi tvrdeho pipika aj plne vajcia uz som ani honkat nemohol co ma tak pipik bolel ale potreboval som sa uvolnit. Trocha som si len drzal a hladkal pipika a potom som si ho natrel telovym mliekom. Potom som si zobral maly vankus polozil spm jo ma okraj postele a pipika som donho zabalil. Pomaly som zacal prirazat a doslova som trtkal do vankusa. Strasne to bolo dobre uzasna slast. Vyborne som sa urobil a pipika som vytiahol az po vystriekani. Potom som si este pipika hladkal a jemne masiroval celeho aj vajka. Uzasna ulava. Jaaaj tak dobre mi je teraz. Skuste to niekedy odporucam.

Mirrk

Caute chalani poradte mi prosim co mam robyt ked po vyhoneni ma na druhy den boli brucho a ked mi to uz vide tak mi toho vide strasne malo a je to take priesvitne a este mi prosim napiste kolko si mozem denne vyhonit AJ VAS BOLI BRUCHO ?? A nekedy mi byva zle

kokotnik

ked si chytam pipik tak ma boli lava gulka...tatko mi nevedel pomoct...moze to bit tym ze mam 9 rokov a chytam si pipik 4 krat do dna ?frajerku nechcem ohrozovat aby mala dietatka :) dakujem vopret

kokotnik

ked si chytam pipik tak ma boli lava gulka...tatko mi nevedel pomoct...moze to bit tym ze mam 9 rokov a chytam si pipik 4 krat do dna ?frajerku nechcem ohrozovat aby mala dietatka :) dakujem vopret

......

caute mam 13 a ked masturbujem tak to akoby zacne steklit... prvy krat som nevedel co to je tak som pokracoval a steklilo to coraz viacej a potom nakoniec ma to tak zabolelo ze som prestal bolest sa da opisat ako poriadne kopnutie alebo bachnutie pestou ... poradte vopred dik.

Svejk69

MAM LIEK!!! Chlapci ak si moc ich popremahate, az bolia vajcia. Mne sa to stava obcas ak niekolkonasobne oddialim orgazmus a trva sex alebo urob si sam velmi dlho... nalozte sa do horuceho kupela a bolest pominie, je to odskusana vec inac sa budete trapit aj dve hodky ako keby vas niekto riadne nakopal medzi nohy...

miky131299

Dobry den ked si masturbujem boly ma pravy semenik
a je to neznesitelna bolest prosim pomôstemy mam 13 rokov vopred dakujem

manux

s takýmito problémami chodte k doktorovy nie na chat debatovat a špekulovať čo vam može byt . a hlavne neodkladať!!! aj ked sa budete citit uz lepsie !

VLADO987

Zdravim ludia mam na vas taku otazku,ked som masturboval a potom som si ho masiroval a potom mast a zas masiroval,proste robil som take prestavky medzi tym a takto som to robil nejaky cas.A ku koncu ked uz isiel vyron(ked som striekal) tak ma zacali dost bolet vajca a pod bruchom a ten vyron vyzeral skoro jak voda ale so semenom.Vajca ma boli na dotyk momentalne.Pod bruchom ma uz neboli.Neviete ci to je tym ze som to predlzoval alebo cim?Poradte pls.Dik