Rakovina?

Príspevok v téme: Rakovina?
megana

Chcem sa niekoho spýtať ako je tomožné čo sami stalo. Mám 44 rokov a na citológiu chodím pravidelne každý rok.
V marci 2007 som mala CIN I. Teraz v marci som mala menzes 2krát do mesiaca ,tak som išla k lekárke(bola tam nová lekárka). Tá mi znova urobila cit. ale hneĎ sa jej niečo nepozdávalo tak ma poslala na kolposkopiu. Lekár mi povedal že to vyzerá na CIN 5 a zobarl aj vzorku na biopsiu.
Takže som v šoku a čakám čo bude, ale diagnozu napísal že je to rakovina.
Ako sa to mohlo tak rýchlo zmeniť ??? Kde sa stala chyba ? Potom načo sa toľko hovorí o prevencii ??? Som zúfala, lebo som rozvedená a mám len 7 ročného syna.

[zruseny12]

NECHCEM SA VAM DO TOHO MIESAT,ALE JA SOM TO POCHOPILA TAK,ZE MIRA CHCE POVEDAT,ZE MASO A VAJCIA PODPORUJU CHOROBU, ALE NIE VZNIKA CHOROBA Z VAJEC A MASA...

[zruseny12]

MEGANNA,JA BY SOM NA TVOJOM MIESTE ZASLA ESTE ZA INYM LEKAROM ABY SI MALA ISTOTU,A HLAVNE KLUD A NESTRESSOVAT SA A KED PISES AKA SI BOJOVNICKA TAK TO ZVLADNES....

mira

Poučiť by sme sa mali najmä z príspevku luriky. Chirurgicky si dala odstrániť prejav choroby, ale nie príčinu. A tak sa jej vracia stále na ďalšom orgáne.
Príčina pôsobí naďalej.
Želala by som jej, aby prišla na to, prečo sa jej problémy vracajú. A aby konečne získala späť svoje zdravie a vitalitu.

mira

Palea, naozaj to viem, a nielen z toho .........
V sekte nie som.
Mne zase stavajú vlasy na hlave, keď tu čítam, že zase ktosi - a dokonca mladý- dostal rakovinu.
Ak ti leziem na nervy, je to tvoj problém, ale ospravedlňujem sa ti aj tak, prepáč.

palea

Noo uz zas je tu Mira a jej maso a vajcia. To si fakt myslis ze vsetky choroby su z masa a vajec??? Do kelu chod na psychiatriu, uz sa mi vazne vlasy dupkom stavaju ked vidim nick Mira. Ako fakt nic v zlom, nie si v nejakej sekte alebo cooo?

megana

Lekár ma ešte informoval ohľadom prevencie ,že vyšiel nový zákon. Ak vysledky z cytológie budú 2 krat po sebe v poriadku daľšia sa bude môcť opakovať až za 3 roky ak nebude vážne podozrenie.

RNG

Zilinana, co je v predajniach, to ti budu najlepsie vediet povedat predavacky, takze zavolaj tam v pracovnej dobe
Naviac na tomto fore sa nerobi ina reklama, nez platena, a tu najdes odomna
po pravej strane ako reklamu Google,
Doplnky vyzivy(RNG)...

zilinana

a este ma to zaujalo tento prispevok, lebo nie je to jediny taky pripad o ktorom som za poslednych par dni citala na nete ze sa takto prihodil behom roka z dobrej cytologie na rakovinu a aj u mladsich zien-32!
co ma zarazilo-hlavne koli ubezpecovaniu sa dobrou prevenciou raz rocne-co vraj staci, tak teraz ozaj neviem?

zilinana

RNG sa chcem spytat ze ktore z tych veci co menoval mas v ponuke predajne ty alebo teda ktore sa daju kupit v tvojich predajniach u nas?