silikonove implantaty

Príspevok v téme: silikonove implantaty
nusy

ahojte,volam sa marianna,bola by som velmy rada ak by mi niekto odpovedal na moju otazku.operaciu prsnikov mam este len pred sebou januar 07,implantaty 400ml pod brusny sval, okruhle,texturovaneho povrchu.mojou obavou je stiahnutie väzivového puzdra okolo implantátu (kapsulárna kontrakcia);vraj implantaty texturovaneho povrchu by maly minimalizovat vyskitu tejto infekcie.chcela by som vediet ci je tu niekto komu sa zial tato neprijemna vec stala.potesi ma aj ked sa niekto ozve kto ma uz tuto op za sebou.za odpoved vopred dakujem,prajen este prijemny den,vecer.marianna

laura s

Ahoj Nusy, konečne som našla niekoho, kto má veľkosť implantátov 400ml.
Implantát mám 2 roky ( 305ml ) ale zdá sa mi to dosť málo, chcem ísť na reoperáciu ( 400ml )

ke

Ahoj baby,chem sa spytat ci uz ste niekto po operacii zvacsenia prsnikov,ako to prebieha,ake su bolesti kolko ste v nemocnici a tak. Neviete niekto poradit dobreho plastickeho chirurga ale v Košiciach?? Dakujem

nusy

ahoj miruska!
to s tym brusnym svalom bola chyba,ja som vlastne myslela prsny sval,ale kedze uz dlhsiu dobu zijem v zahranici a po nemecky je prsia (brust),tak som sa vlastne pomylila.to by bol horor pod busny sval!ja mam teraz 75C a po tych 400ml by som mala prist na D-E.kedze prny sval dost stlaci implantat som sa rozhodla radsej za viac ako menej.toho 4-teho sa ti uz blyzi!zelam ti vsetko naj!mohla by si mi napisat kde ti budu zakrok robyt?pokusam sa zistit na SK jednu naj kliniku.maj sa zatial pekne.marianna

miruš

Ahoj, ja mám termín operácie 4.decembra.
Píšeš, že 400 ml. Teraz máš aké veľké prsia, ak sa smiem spýtať?
Ja skoro žiadne a dávam si 280 ml implantáty. Tiež okrúhle a textúrované.
A budem ich mať pod prsným svalom. Ty pod brušným???
Neboj sa, mysli pozitívne.
Pekný deň.
Miruška