je mone, ze....

Príspevok v téme: je mone, ze....
kazimir555

Ahojte...
partnerke meskaju kramy...a uz dost, je to asi 60 dni od poslednych...
chcem sa spytat, ci moze byt tehotna???
pouzivame kondomy a po kazdom styku ho pravidelne kontorlujem nafuknutim...a nikdy nepraskol...stale je cely...
no bojim sa, ze je tehotna...aj ked je to, da sa povedat absurdne...
pocul som, ze oralmom sa neda otehotniet..ze sliny zabijaju spermie...aj ked niesom si vedomy toho, zeby som nejake na prstoch mal...
CO VY NA TO???...je to len bezne vynechanie cyklu???...

kazimir555

sii...vela za usami nema...ale..ma strrasne tazke obdobie v rodine...

a ma posledne dni strasnu naladu...uplakannu, melancholicku...sice sa chvilku posmeje, ale potom hned opat place..ma toho strasne vela..no nie ona za usami...ale jej okolie, rodina..mam taky pocit, ze jedinou oporou som jej ja...a strasne sa boji, ze ma strati...

sii

ja som tabletky nikdy nebrala snazim sa chranit inymi sposobmi (dari sa). Ale momentalne je mi jedno ci babo bude alebo nie. Viac by ma tesilo keby bolo.Ale zase umyselne na to este nemam guraz. :))
Ale ako si povedala mame tazky udel

tami

No nemam byt z coho tehotna,som opatrna tak velmi,ze to sa ani neda:-))))Mne sa to stavalo,kym som nebrala tabletky,taketo zahady..teraz ich znova neberiem a je to tu zas:-)))My zeny mame ale tazky udel:-))

sii

hmm mozno si nachladena, alebo fakt ta jesen. Alebo... :))
Mne sa take zahady stavaju kazdy rok o takom to case uz asi 6 rok to iste.
:)))

tami

sii> no mne meskaju uz 2tyzdne..mala som vsak krvacanie medzi cyklami,take spinenie,neviem co to malo znamenat,no menstruacia aj tak nedosla...tak stale cakam:-)))

sii

hej to je pravda taketo vykyvy mavam väcsinou v auguste, aj teraz som mala menzes jeden den namiesto siedmich normalnych, tiezsom si myslela ze budem mat babo ale dnes som to bola skontrolovat u lekara no bohuzial nic:( Takze moze to byt aj tym

sii

mne raz meskalo 7 tyzdnou a nebola som tehotna a doktor mi dokonca povedal ze som uplne v poriadku. Niekedy sa mi stava ze mavam menzes v podobe spinenia. Moze to byt stresom nema tvoja partnerka momentalne vela za usami??