moja kamoska ma asi ppp.

Príspevok v téme: moja kamoska ma asi ppp.
sashenka

potrebujem poradit. moja naj kamoska ma o sebe tu najhorsiu mienku na celom svete, mysli si, ze je tucna, ze jej vsetko...s prepacenim ale ona to tak nazyva-sadlo previsa cez nohavice, ze vyzera hrozne, a ked co i len niekto iny spomenie ze sa mu nepaci svoja postava, napriklad ina kamratka, povie, ze joj prestan, ty o tom nic nevies atd, ako keby len ona bola ta najtucnejsia osoba na celom svete. je deprimovana, vidim to na nej, lebo uz nie je taka bezstarostna, ako byvala. to co si o sebe mysli, nie je pravda. meria 170 cm a vazi 65kg, viem to, lebo sme sa na telesnej merali a vazili. (ona sa strasne hanbila, a k tomu mame hnusneho ucitela, ktory si vzdy otvara hubu) nie je to vela, ma dobru postavu, nie je vychudnuta, je proste taka aka ma byt. ja nie som od nej o nic stihlejsia. vie o ane, ale doobeda nic neje, a raz sa stalo, ze si kupila viete ten keks, milkyway minute, a hned nato studovala kaloricku tabulku... raz po obede isla na wc, a ja som mala obavy, ci nejde vracat. stala som na wecku a pocuvala ci nieco nezacujem, a bolo to fakt hrozne stat tam a cakat... ozval sa jeden zvuk, ale nic...uz minule mi povedala ze raz to skusala, ale ze to neslo. potom o pat minut vysla, ale nesplachla. ona taka ci ju spehujem, a ja nato ze clovek to nazyva spehovanim, len ked robi nieco zle, a ona taka ze prestan, sla som na wc a zsitila som ze mi netreba. na dalsie den mi povedala ze to nebola pravda, ze jej bolo zle ze sa prejedla z obeda. to je blbost. nebola to velka porcia. vraciate niekedy ked ste prejedeni? ja som to nikdy nerobila vracanie z duse naznasam... co s nou mam robit? ako jej mam zvacsit mienku o sebe samej?? aby bola znova stastna.... dakujem za pomoc, najma tym, ktori sa uz s niecim takym ako ja stretli. a este som zabudla, ked obeduje, je malinke porcie, take, ze by si aj zrnko ryze rozkrajala na dva kusky,a ked je, pozera na to jedlo, ako keby ratala kazde kilo, ktore jej kazdym sustom nabera na vahe...

sashenka

COKY77: ako si prisla o tu najlespiu kamaratku? bolo to kvoli mii alebo ane? cela som ti povedat ze existuje cosi ako skolsky psycholog, nie som si ale ista, ci ho ma kazda skola, my sme na zakladnej mali, a bola to jedna velmi mila pani, ktora aj mne dokazala pomoct ked som mala s niecim problem, alebo by ta mohla poslat za niekym kompetentnejsim... niekoho potrebujes. pozri mozem sa spytat v com je ten najhlavnejsi problem? preco to nejde samo od seba prestat s tym? je to pocitom byt chuda a chuda, ale to ide samo a ty to nedokazes zastavit? neviem sa vzit do tvojej koze, prave preto som tu pisala ohladom mojej kamosky... mozes napisat na moj mail limetka151@azet.sk

coky77

sashenka:vies ja kebyze to niekomu doma poviem tak viem ze by to nebol dobry napad,proste ja mam takych rodicov ktory preto nemaju pochopenie,a momentalne som od polroka prestupovala na inu skolu takze moc tych kamaratok nemam a tu najlepsiu co som mala o tu som prisla

sashenka

COKY77, tak si povedz ze to urobis pre mna! teda viem ze ta nepoznam... ale na tom nezalezi.. ale ako to ze si nevies pomoct? musis to niekomu povedat, vazne to niekomu povedz je to dobre na zaciatok ze si to uvedomujes,takze musis ist do toho sama, ale potom uz nebudes sama...budes mat okolo seba vela ludi...co ti budu ciet pomoct. skus to...pls:) sotji to zato

plamienka

pozhanaj si nejake INFO napr. o zelenine a ovoci, ktore su dobre na chudnutie (ananas je napr. vyborny spalovac tukov).. Len nech je, lebo dopadne zle

plamienka

Skus s nou teraz travit co najviac casu. Chodte si spolu zacvicit, zabicyklovat, zabehat ... aby pochopila, ze su aj ine sposoby, ako schudnut. Drastickou dietou si moze ublizit a vazne poskodit organy. Navyse pri rychlom chudnuti bude mat zosuverenu plet ako stara baba. Skus jej navrhnut, ze spolu zacnete chudnut, urobte si napr. svoj jedalnicek, kde si rozvrhnete jedla, kazdy den budete spolu cvicit, len jej vytlc nejedenie z hlavy.

coky77

TO JE FAJN ZE SI SI TO VSIMLA NA SVOJEJ KAMARATKE BO JA BUDEM BULIMICKOU UZ POMALI ROK A NIKTO SI TO NEVSIMOL MOZNO BY SOM AJ CHCELA ABY SI TO VSIMLI ALE SAMA IM TO NEVIE POVEDAT ZE POTREBUJEM POMOCT,STRASNY POCIT PRETOZE FURT SA STYM SNAZIM PRESTAT UZ TO AJ VYZERALO ZE BUDE OKEY ALE NIC:(

jasminela

Ja by som to asi povedala jej mame. Lebo podla mňa ty to nevyriešiš. Ona je už chorá...lebo nato myslí. 170cm a 65kg nieje vôbec zlá postava...Skús s ňou chodiť do fitka..alebo na aerobic aby mala pocit že niečo robí pre svoju postavu.