Co ak som velmi chora???

Príspevok v téme: Co ak som velmi chora???
amylie20

Trpela som anorexiou a uspesne som sa z nej vyliecila. Schudla som na 43kg a mala som 172cm. Teraz mam okolo 51kg. No stale som chore. V januari to bola angína s vysokými teplotami, potom som bola hospitalizovana preto, lebo ma bolel chrbat a mala som stuhnute svalstvo. Po pobyte v nemocnici vsak problemi nezmizli. Chrbat ma stale bolel a nevedeli preco tak ma zase poslali do nemocnice. A nepomohôi. Teraz chodim ku sukromnej cvicitelke, kltora mi konecne povedala co mi je: mam na chrbte spazmy a gelozy co su neprekrvene zakrpatene svaly. A tak mi celkom pomohla uz ten chrbat tak neboli je to asi o 50% lepsie. Tak v com je problem? Pred tyznom som dostala antibiotika na hrdlo a teraz mam hrozny kasel, som unavena, v noci sa budim spotena a mam hrozny strach ze mam tuberkulozu-suchoty. Niektore príznaky sedia a niektore nie.Hrozne sa bojím. Viem ze na túto chorobu sa aj umieralo a neviem ci vaj teraz je ntaka nebezpecna..... Ak nieco viete tak napiste......prosim......som zúfalá............

ritaa

ahoj amylie20___mam otazku...ako sa ti podarilo pribrat z 43 na 52? ja som tiez schudla a na 43 a mam okolo 46-47...a to uz viac ako 3 mesiace...chcem mat tolko co ty...prosim porad mi
p.s.: a robili ti odborne vysetrenia, popripade povedala si lekarom o svojich domienkach?

sonička

Na podporu imunity sú aj niektoré prípravky s beta-glukánom, echinaceou, vitC, zinok...
Najlepšie je jesť pestrú stravu, mäso úplne nevynechaj...a inak podvýživa telu neprospieva...
Tuberu určite nemáš! Nečítaj na nete o takých chorobách, infekcie majú aj podobné prejavy, začneš si namýšľať viaceré...kašel býva pri viacerých dýchacích infekciách...sama to neodlíšiš... keď si chorá radšej nech ťa vyšetrí dr....

aduska155

Ahoj,určite si za to do istej mieri možeš sama,rozvrátila si si celý organizmus a teraz si myslíš ,že ked si pribrala pár kíl tak budeš fit.To je velký omyl pri tvojej výške je táto váha stále málo.Tvoje telo je slabé.Čo sa týka tej tuberi tak sa nemusíš báť proti nej sme očkovaní nemala by si ju dostať a určite nepočúvaj radu luba2,čo ti radí aby si nejedla maso.Už dávno je zistené že je to velka chyba vylúčiť maso zo stravy obsashuje vela bielkovín,ktoré velmi potrebujeme.Prajem vela síl.

lubo2

Ahoj, skus si precitat toto.
www.sk2.goo.cz

Riadim sa tym uz skoro cele 2 roky.
Odstavuj a nejedz maso. Nic sa Ti nestane. Jediny problem je odpor okolia.
Zatial som stale este zlty. Na zaciatku ma dost sikanovali ohladom zltacky ale treba to odignorovat, lebo ak nechcu nepochopia.

Vela zdaru.
Tiez som predtym drzal hladovku 19.5 dna. Vraj je to velmi zle pre telo.

nasratá nula

Podla mňa máš váhu ešte stále velmi nízku. Možno to nie je príčina, ale určite to nejak s tým súvisí. Asi si si dosrala imunitu. Skús jesť vela zeleniny a ovocia a vieš čo je skutočný liek? Čerstvé šťavy z citrusov. (samozrejme aj iné, ale tieto majú viac vitamínu C)Ale nemyslím tie, čo kúpiš v obchode, tie skôr uškodia ako pomôžu. A samozrejme ešte pozitívny prístup! Vela šťastia:)