SEX A PLESNE?

cicici

Zmenu stravy (radikalnu) som skusala, nema to ziaden efekt...Mam to uz 8 rokov, este pred prvym pohl. stykom som to mala a vtedy som byvala s nasimi, mamka mi spodare pomaly vyvarala...Chora inak nebyvam, neviem, co mi je.

kamoska

Babenky, radšej ako lieky začnite "brať" diétu, vygooglite si slovo candida a zmeňte stravovanie, žiadne oriešky, káva, sladkosti.Moja kamoška mala rovnaké problémy a po tejto diéte sa jej všetko upravilo. Mne pomohlo, že som si začala spodné prádlo v práčke pláchať aj 3 x a nohavičky som žehlila v mieste kde sú vkontakte so šuškou :-) a to som mávala mykózy aj ť x do roka a nič mi nepomáhalo.

cicici

Ja mam mykozy skoro kazdy mesiac. zacne mi prvy den ovulacie a bum...Z manzela to nemam, lebo predminuly rok som to vobec nemala a zase minuly rok a tento rok ano! preliecovanie partnera nepomoze. Byvaleho som mastila a mala som priserne vela kvasiniek, strasny vytok aj svrbenie...Flukonazol som brala 5 mesiacov za sebou v prvy den menzes a nepomohlo to tiez...Kremiky tiez nie, akoze oni preliecia momentalnu mykozu, ale nezabrabranuju jej navratu. Okrem toho ma v prvy den menzes vzdy strasne boli uzlina v pravej slabine, trva to tri tyzdne, potom sa stiahne a neboli...Neviem, ci to ma nejaky suvis s mojimi gyno potiazmi, ci co...Neviem, co mam robit. Pomohla by autovakcina, moze gynekolog spravit testy na imunitu? Vraj to je len nejaky odber krvi...

hdfjifh

este 1 otazocky...mohla som to od neho dostat ked stale pouzivame kondom? vsak to sa v podstate ani nedotykame je tam ta guma...nie? ja fakt neviem ale diky za vsetky prispevky

aloe

sdhfgs:treba brať prírodné produkty,vôbec nie lieky, ale dlhšiu dobu,preliečiť aj partnera.ozvi sa duratnakatka@zoznam.sk

jaja

kvasinky- hak, patrner, antibiotiká, zlá strava... hocičo, a premnožia sa svinuchy malé! a sexovať bez kondomu je - kolobeh medzi partnermi. preliečiť aj priateľa. vlastne sex počas nich nie je 3x príjemný:-(

.................

plesne nie su iba z antibiotik .musis si uvedomit,ze patogeny, kam aj plesne a kvasinky patria ziju na tvojej kozi, ustach,nose, v crevach, v konecniku a aj v posve.avsak za normalnych okolnosti ziju pod kontrolou imunit.systemu a napr.v crevach pod kontolou tzv dobrych bakterii/lactobacily/podobne v posve.staci znizenie imun.systemu/pridruzena infekcia ale i nadcha/stres, zla zivotosprava a premnozia sa.podobne v posve.z tzv.doderleinovych tyciniek su bojovnici, je to druh laktobacilu.produkuju kys.mliecnu na udrzanie vhodneho ph v posve.infekcia moze byt nanesena aj z konecnika, pri zlom utierani sa/zo zadu smerom k posve/alebo pri noseni tesnych alebo tanga nohaviciek, takisto pri sexe/aj pri oralnom, z ust/

llucia

pocas preliecovania by si sex nemala mat, mne to lekraka zakazala, preliecila som sa a zatial je to fajn, dufem len ze sa to nebude casto vracat, a priatel sa tiez natieral yhruba dva tyzdne kremom proti plesniam...