Kyslikovy pristroj na doma

Príspevok v téme: Kyslikovy pristroj na doma
janka

Ahojte, máme v rodine pacienta, ktorý by potreboval kyslíkový prístroj aj na doma. Nemusí ho stále vdychovať, ale chvíľkami, aby neomodrievali končeky prstov a pery. Ako to vybaviť, keď lekár neusudzuje za vhodné ho dať na doma? Vraj "NAČO". Je mi z toho do plaču. Dá sa to nejako zohnať aj bez lekárskeho predpisu alebo čoho? Nepredáva niekto taký? Ak viete niečo viac o kyslíku a kyslíkových prístrojoch, prosím napíšte mi sem alebo aj na e-mail jancecka@azet.sk

Ďakujem veľmi pekne za odpovede, netrpezlivo čakám.

janka

dakujem ti moc, ja by som si to bola pozrela, ale chcela som pocut, ci niekto nevie z vlastnej skúsenosti, dakujem ti moc, pa

romanall

janka popytajte sa v poistovni,,to sme dopadli ked nase zdravotnictvo sa takto sprava k pacientom,,no ja som poznala jednu pani co musela mat kyslikovy pristroj kvoli astme ale ona umrela a veru ani neviem co s nim potom rodina robila.viem ze ti tymto moc nepomozem a napada mi skus tu kliknut na tu zonu pre odbornikov alebo daj niake klucove slovo do google vyhladavaca..

janka

Ja to zase potrebujem pre švagrinu, má dawnov syndrom a slabé srdiečko a tiež teraz ako je v nemocnici, má v nose hadičky, ale idú z bomby, len bombu je nebezpečné dať domov, je tu možnosť výbuchu pri zlom zaobchádzaní. V dedine máme dedka, ktorý nevydrží bez kyslíku ani 10 minút, a doktori mu ho nechceli predpísať. Poisťovňa nechcela preplatiť. Až jeho dcéra to vybavila v Bratislave, inak ten prístroj si vyrába kyslík sám a stojí vraj okolo 100.000,- ale neviem kde ho zohnať, koho sa spýtať, či to dávajú len na odporúčanie lekára alebo aj sami si ho môžeme zakúpiť a kde toľko peňazí vziať????

skorica

Aj ja by som potrebovala taky maly kyslikovy pristroj pre mamu, zle sa jej dycha. Tiez ma to zaujima kde sa to da zohnat. Minule sme boli na pohotovosti na plucnom a tam jej dali do nosa take hadicky, ktore boli napojene asi v pol litrovej kyslikovej priesvitnej flasi, velmi si to pochvalovala.