Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

krisha

aj ja mam v podstate rada jesen, ale taku aku aj ty...teda taku neuprsanu so slnieckom. Tak sa ozimilo, ze mi uz doma kurime a Olimu musime zbuchat nejaky novy domcek, lebo do stareho mu zateka:-D chudatko moje. A ako u vas dopadli hody?

jancecka

ahoj krishka, čo som počúvala počasie, tak hlásia takto na celé dva týždne D: ale potom vraj príde babie leto :D ja milujem jeseň ale takú suchú, slnečnú :D nevadí mi chlad :D len nech svieti slniečko :D

krisha

Ahojte...uz zacina to hnusne uprsane jesenne pocasie, co neznasam, uplne mi odobera aj tie zbytky energie co mam...

jancecka

dobré ránko, u nás upršané a na spánok D: Barbi, šrotová káva je zalievaná :D u nás sa tomu tak nazýva :D a to tu nikto cez predlženy víkend nebol????

krisha

aj mne je z nej obcas zle...mi podrazdi zaludok alebo co. Aj ja sa pojdem prespat, tento tyzden som mala nejaky cudny. Este ze v pondelok sa nejde do prace, taketo predlzene vikendu prijdu vhod. Lucim sa s vami kocky, uzite si to

jancecka

baby, nuda v práci, šrotová káva nezabrala, len ma bolí z nej žalúdok, ako vlasnte vždy D: neviem prečo si ju robím D: ja sa asi prespím na druhý svet ako prídem domvo