Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

jancecka

Ahojte všetci, veľmi dlho som tu nebola, nemala som čas a dlho som pracovala mimo PC, lebo sme mali dlhodobo chorú jednu zamestnankyňu a ja som musela mesto nej vážiť múku, keďže všetko robíme ručne :D
Som rada, že aj jajbolík niečo napísal :D mrzia ma rozbroje medzi ňou a Máriou, lebo mne pomohli obe a obe mám rada.
Čo mám nové? Domček dosť postúpil, o týždeň už ideme malovať,krb stavať a podlahy ukladať, dvere máme kúpené tak sa teším.
Bábätko sa nedarí, čiže mi len ostáva zrejme to umelé oplodnenie.

Silvička sa drží, aj keď sa povahovo dosť zmenila, pred tým mala rada návštevy ľudí, stále sa niečo vypytovala a teraz je ticho celý deň a nikoho nechce, ale sme radi že je tu s nami. Možno to má len nejaký vrtoch :D a bije nás lafaňou na muchy :D aj sa vie tešiť z toho :D škodoradosť najlepšia radosť

mám strašne málo času, prídem domov, bud idem pomôcť manželovi na stavbu, lebo teraz bol mesiac doma aby sme pokročili a ak mi vyjde čas tak utekám cvičiť, ale nevidím výsledky a to už chodím cvičiť 3x týždenne vyše mesiaca, ale zase papám viac :D mi viac chutí :D

dúfam že sa mi niekedy podarí prísť kuk čo ste popísali,všetkých zdravím a ďakujem za e-maily :D

papa

barbinka

Ahoj jajbolík, však aj ty napíš ako sa ti darí. áno, mám to v puse a budem mať minimálne rok a pol. už som sa naučila papať, ale stále nemám horný, tak som zvedavá, aké to bude potom.

barbinka

na leto? fakt? lebo aj ja plánujem letný trip a niektorí sa mi už smiali, že ako skoro. ešte idem 5.2 do Stockholmu na dve noci. Chytili sme letenky za 2 eura tam aj späť aj s poplatkami.
si asi veľa popila cez víkend, nie?

Dr jajboli

Ahojte! Po "dlhom" čase Vas všetky zdravím. Vidím tu Mirku, veľa som myslela na teba maminka, ako sa má malý valibuček.Kojíš ho? Dúfam, že ste zdraví, aj keď je takéto sychravé počasie. No a sodoma-gomora, on už má-čítam 6 mesiacov! Neskutočné, ako ten čas letí... Stihla si ho vynosiť aj porodiť, a už to má toľko masiacov.Počkáme tu hádam aj jeho školopovinnosť , hihi.
Barbinka, ty máš ešte ten cajrajt v puse? Vieš s ním jesť..., aj všetko?
Neviem o Schelly nič, neviete, ako postupuje v hre na klarinete? Viem, stále sa pýtam to isté, ale keď ešte stále neviem odpovede.
Krishka, už si si zvykla na novom?
Sedmi - nechystáš sa domov na vianoce?
Gumajzík- ty si sa tiež zašila, veď sa ozvi!No a Ventil-kde si? Veď ty si to založila, ukáž sa, prosííííímmmmmm! Nič o vás nevieme!!!!!!!
Jancecka-Silvinka sa ako drží?
Pozdravujem ju.
Aj Sisík tu chýba, dáme si už na niektorý deň všetky stretko? Aspoň na chvíľočku! Veľmi ste mi pomohli a aj mi pomáhate, za čo som vám všetkým nesmierne vďačná. Som už úplne OK a teším sa znovu zo života, z práce, zo všetkého, čo ma obklopuje.
Aj ja mám absenciu, ale ja jednoducho nestíham nič. Najprv PC bol zlý, ešte mu stále niekedy zašibe, a potom som sa rozlietala na všetky svetové strany.
Teraz idete určite všetky papať, tak vám prajem dobrú chuť a ja sľubujem, že sa z času na čas tu ukážem, pokiaľ vám tu nevadím.Papá a pekný dník všetkým.

krisha

este nemam, ale budem cakat:-))zatial sa lucim a bude rada, ak sa tu este ukazes, aj ked aj my, skalni, to tu trochu zanedbavame, papa:-)