neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

radana

Oproti Loveckemu je dobre hrackarstvo,tam ked zajdes 100% nieco vyberies.A moze ti pomoct aj Rastik,predsa ju pozna,co ma rada a comu sa potesi..

jankaaa

sak ani ja neviem co ma rada, este som ju ani nevidela:-)))fiha, no mam problem vymysliet, co dietatu a ked bude treba nieco darovat jeho rodicom, ach jaj

radana

Neviem,co chces nieco zo sladkosti,alebo nejaku malickost s cim by ste sa s nou aj v parku zahrali-napr.loptu,alebo ja neviem co ma rada..

jankaaa

tak vies ake su deti... a ona je taka ze mama a mama... ale rastika velmi lubi a aj on ju, som zvedava aky bude pri nej... ale ked o nej rozprava je uzasny, bude skvely otec, teda podla mna:-) co jej mam kupit?

jankaaa

no s rastikom bude dnes a zajtra ideme s jeho 4rocnou neterou von, niekam do parku ju zoberieme, dufam ze sa ma nebude bat...