neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

ked som mu povedala, ze by bolo vhodnejsie sa s nim rozist...tak mlcal a neskor vies co povedal? "ale ja chcem ist s tebou do trencina" nic take, napr. ze ale ved ja ta lubim...rozmyslam nad tym kazdy den....okrem toho je chladny a vie byt pekne hnusny

vitana

Radanka, ja som tiez taka, ze ked nieco sa deje, tak to radsej riesim priebezne. lenze priatel taky neni, teraz v nedelu mi vyhodil take veci no oci, ze som sa nestihala cudovat...no poviem, ze som sa v nom dost sklamala. zacinam mat pocit, ze je predsa len mlady a mala by som ho nechat nech si este uzije :(

radana

Naco riesite tolko veci naraz?Potom take deprimuje.Ani ja to nemam rada.Najlepsie je to priebezne :) Ale dufam,ze nezavazne sa zmeni na zavazne.Ale fakt Vitanka a co ked sa odstahujete a potom sa nieco zmysi?

vitana

no uvidime, momentalne mame s mojim najdrahsim krizu...riesili sme vela veci naraz a dnes ma to caka znova :( nemam uz na to velmi chut, uvidime ci to nezavazne sa nevyplni...
inak ten trencin este nic :(

jankaaa

no sak keby vas vtedy nebolo, velmi ste mi pomohli... no vitanka, vidis, nezavazny a dufam ze uz je zavazny a ako ten trencin?

vitana

urcite vydrzi :) neboj nic. ked sa spolu dobre citite, mate sa o com rozpravat..uzivaj si Janka, kym sa da...
no inak, ja som asi mechom udreta, ale ja taka som no :( prepacte mi :( my sme si s mojim priatelom povedali, ze mame len nezavazny vztah, ze nam je spolu dobre a to je vsetko...no a ako to dopadlo? uz spolu byvame nieco cez rok :)

radana

Janka,urcite vydrzi.Ved vy ste obidvaja taki mili ludkovia :) Podla toho,co si tu pisala Rastik neni taky vychcany jak mraky.. :DD Drzim palce :D