neviem co sa deje

Príspevok v téme: neviem co sa deje
jankaaa

mam dilemu, teda, mam priatela, ktory ma take zvlastne stavy... ma obdobie, kedy ma velmi moc lubi a vie to dat patricne najavo a potom zas pride obdobie, ked nemam ani sajnu, ci ma lubi... proste, je so mnu malo, to ze ma lubi mi povie malokedy a potom zas pride to obdobie, kedy je nesmierne stastny, ze je so mnou... viem, ze momentalne ma problemy s pracou, viem ze mu je luto, ze ide odtial prec, aj ked dobrovolne... ale ja som tu a neviem co mam robit, ci je to ten muz, ktory si chce riesit problemy sam a potrebuje cas, alebo mu davat max. najavo, ze ho lubim... ale je mi z toho zle:-((

vitana

tak to mate super, tiez si myslim, ze by nam samim bolo lepsie...nikto by nas neotravoval s vecerami, navstevami a pod.

vitana

vies mozno to povedat nevie, ael podstatu vystihol...vadia mu moji rodicia....co mam k tomu dodat. u mna v tomto skoncil :(

radana

A ty chces ist do toho Trencina?Vies,pridete do noveho prostredia,tam vam nebudu moct vasi az tak pomahat,jak v Kosiciach.A bud to vas vztah utuzi,alebo naopak.Ako to citis ty?My sme od zaciatku boli na vsetko sami dvaja a nas to velmi utuzilo..

vitana

dakujem Radanka.Aj mne je to velmi luto. Viem, ze ho nedakazem zmenit, a on sa tiez nezmeni..skusali sme vselico, on je proste sebecky. je to tak,iny nebude.Pokusala som sa nas vztah zachranit, pretoze je ho lubim a je mi s nim dobre...ale vcera som ten boj uz vzdala :( nemam viacej sil riesit problemy, ktore som riesila pred niekolkymi rokmi :(

radana

Hm,to neni dobre,ked mavate taketo problemy :(((Velmi by som ti priala,aby vam to klapalo,aby si bola statna.Niektorim muzom chyba vo vztahu tolerancia a to je velmi dolezite,aby vztah klapal.Kazdy ma svoje chyby,ci uz mensie,alebo vacsie a ten druhy sa musi s nimi naucit zit a prave to lepsie davat do popredia,lebo inac to nejde.Po tolkych rokoch som zistila,ze clovek sa prerobit neda :)Moze trosku skorigovat svoje spravanie,ale uplne zmenit nie..