padanie vlaskov

jokohama

a čo tak skúsiť bylinky?žihľavoívý koreň,brezové lístky/ešte nie sú,ale v lekarni ano/lopúchový koreň-môžeš v lekárni...ved tie prípravky v lekárni sú v podstate to isté-iba zabalené v krásnej krabičke a predražené.no a tie vitaminy si dokúpiš

lexa 99

Kristínka, vyskúšaj prírodný prípravok LKVB6. Obsahuje kelp, ktorý je bohatý na prírodné minerály a veľmi priaznivo ovplyvňuje nechty, vlasy. Ja som mávala veľmi lámavé nechty a prípravok mi veľmi pomohol. Dá sa objednať na www.lkvb6.sk

kiwemai

janik...a to sa kde da preliecit? staci zajst k obvodnej dr. a poprosit ju, aby ma poslala na take a take vysetrenie?

janík

u mladých žien,stačí akupunktúrou preliečiť obličky a vlasy prestanú padať,obyčajne stačí jedno sedenie

kiwemai

aj ja mam taky problem...uz rok...skusala som vodicky, sampon, tabletky(revalid...trosku pomohlo, no nakratko), zinok, betakaroten,...co ja viem co este...no nezabralo...teraz pijem zihlavovy cajik...citala som kdesi, ze Fe, Se a biotin pomahaju, no to som uz neskusala...nedavno som si oplaxla vlasy po umyti s kavou, tak trosku menej ix vypadlo, no bolo to mozno aj tym, ze som v tom case nestresovala a bola som kludna...dnes som o5 oplaxla vlasy s kavou(smrdia, ale za pokus to stoji:)) mozes vyskusat...ked budes mat nejaky novy recept, daj vediet,prosim...