antikoncepcia...a vek

poliewoocka

Stanley, prerusovana suloz=ak muz ejakuluje mimo zeninho tela,tj. spermie sa nedostanu do posvy.Ale je to nespolahliva forma antikoncepcie.

hjkl

ku gynekologovi mozes ist bez vedomia rodicov od 15 myslim..ja mam 16, 1.krat som u neho bola nedavno a bola to dokonca sranda :) priatel bol so mnou takze pohodicka :)) a tie cysty a tak su podla mna blbost, pretoze nikto nikdy nepotvrdil ze je to tabletkami... mozu vzniknut tak ci tak :( a HAK je spolahliva tak na 99% ked sa uziva pravidelne, takze ziadny problem by to nemal byt ;) inac moji rodicia to vedia obaja, najprv ich to trosku zarazilo ale predychali to :)

moniqa87

ale rozmyslajte, sak aj keby brala hak a nepotrebovala by na to ist s rodicmi gynekologovi a ani ich suhlas, tak odkial by asi brala na to peniaze?... zvaz aj to, ze to nie je lacna zalezitost...

tinushqa007

no neviem, ked budes mat cisty nebude ti to jedno.... ja som zacala so sexom tiez na 13,14....keby som povedala mame, ze potrebujem HAK tak by ma zabila uz len zato, ze mam chalana a ne este aj sex... taze ked mam w poho mamu tak ok ber HAK ale ked ne tak dost spolahliva je kombinacia "kondom+spermicídny gél" popr. pridaj aj "pocitanie plodnych a neplodnych dni" a je to v pohode

jahodka69

to mi je jedno cisty mozem mat aj teraz ...no ale radsej to ako byt tehotna ... sak kondom moze prasknut a prerusovana aj tak sa moze dostat so mna pred ci po cize tiez nespolahlive ....

totka

kamaratka zacala brat HAK v 14 a potom sa jej spravili asi v 18 cysty na vajecnikoch, mala velke problemy, nemohla v 20 otehotniet, ked chcela.. tak asi tak.. treba zvazit vsetky pre a proti

nicoleta

... ak ces antiku tak ju maj od 15 mozes ist tam sama bez rodicov.....aa na tom neni nic ze ces tak skoro je to tvoja vec lepsie ako byt potom tehotna:)).... aj ja nad antikou rozmyslam mam 16 ale bojim sa ist lekarovy:))

anonymka19

hej musis ist tam s rodicmi ked mas 14, 15 neviem.. myslim ze to je jej vec ak si chce doondit telo tabletkami.

dadaa

tak nejdem si vraviet ze si moc mlada, sama vies ze si, ale...neodporucam HAK v tak mladom veku, aby si nemala problemi neskor.....radsej iny druh antiky...alebo kondom a prerusovana..