Stratil sa mi kocur..

Príspevok v téme: Stratil sa mi kocur..
catty

toto nie je ziaden for ale je to naozaj...mame kocura asi pol rocneho..no a zacali sme ho zvykat chodit von aby mohol byvat vonku a chodil by len do pivnice jest..no a dnes bol tiez vonku ale teraz ho neviem najst..asi nam usiel..su to asi dve hodiny co ho nemozme najst..byvame tak pri lese da sa povedat ze su tu najma chaty a tak...
no a ja sa o neho strasne bojim ..prosim vas napiste mi ze ci si myslite ze sa este vrati..a ak aj nie ci moze vonku normalne prezit aj ked je zvyknuty na doma...prosim vas o normalne odpovede..

sladka9

vd mam este jedneho kocura.. a on to tak nikdy neroby a ani nerobyl..ze tak dlho je prec..a ten druhy bol este mladucky a vzdy prisiel domov..ale teraz tomu je uz 9 dni :(((

bingham

Tak tak...kocurikovia chodia na sex orgie...a dost casto pod moje okno...a najlepsie o 2 v noci...

takze by som sa moc nebal...on sa urcite vrati... :)

kocuuur

To je tak u kocurov,chodia na sex za cudzimi mačkami,potom pridu utrtkaný,chudý,nevyspatý a cele mesiace sa davaju do kopy a potom idu zas na sex-orgie!!! To je život!!!!

sladka9

prosim poradte,ja stale dufam ..a cakam ze este pride..ale nejde mi to do hlavy vobec..lebo on nikdy na tak dlho nechodil vonku..ach jaj,ja si to bez neho neviem predstavit..keby ste len vedeli aky to je kocur..takeho sme este nikdy nemali...bozeee...

sladka9

no hej,ale on to nikdy nerobyl ze takto na dlho prec..nikde ho neni ani stopy po nom.aspon keby bol niekde nadvore u susedov alebo na luke ..ale nic..nikde ..podla mna sa mu nieco stalo..ved musi byt dehidrovany,hladny tolke dni...:(

Jessi_1111

Jasné, že sa vráti. Aj môj maznoško nie je doma asi 3 týždne už, chodieval takto preč má síce 4 roky ale to je jedno. Mladší chodia na menej a starší na viac dní/mesiacov. No nič sa nedá robiť, keď cicky čakajú. :) Aj ja mám krásneho ryšavého, nebojím a o neho, pretože viem, že sa vráti. A ešte mám aj mačičku. Tak papa.

sladka9

Prosim o pomoc,statil sa nam krasny,inteligentny,rozumny rysavy kocurik menom Ryško,ma asi 1 rok.Zatulal sa a uz ho neni 6 dni,vzdy cez noc isiel na vonok a rano prisiel,ale tentoraz odysiel a ani stopy po nom..Velmi nam je smutno za nim lebo to bol fakt velmi mily kocurik s dobrym srdieckom..dokonca brat neznasal kocurov a aj otec..a jeho si oblubili,lebo nemohli uverit co to je za kocura..mali sme ho vsetci velmi radi..je nam strasne smutno..chcem aby sa vratil..tak prosim ak ma vie niekto mi poradit ci s vrati..lebo neviem ci to tak kocurikovia robia...ze tak na dlho odidu..ja uz fakt neviem..ci sa mu niecostalo alebo co neviem..preto vas prosim ak ma alebo mal niekto podobny problem tak poradte..dakujem vam za pochopenie...

ťvťl

ja som mala kocura tak asi 3-4 roky a na jeden čas odyšiel .. už to bol tyždeň a stale sa nevratol domov myslela som že sa o niekoľko dní vráte ale stale nič .. už to su asi 3 mesiate a neobjvil sa .. som strašne smuta ja som ho mala tak rada bol pritulny vedel aj počuvať ale neprišiel .. vôbec neviem čo sa sním stalo :(